„Levante“ tapo Ispanijos pirmenybių lyderiu

2011-10-24 16:24
„Levante“ tapo Ispanijos pirmenybių lyderiu / Scanpix nuotr.

Vakar Ispanijos pirmenybėse baigėsi 8-asis turas. Pergalingai ir toliau žygiuoja Valensijos „Levante” klubas, kuris nugalėjo „Villarreal” ekipa bei tapo pirmenybių lyderiu.

„Levante” vakar vykusiose rungtynėse „geltonuosius submarinus” nugalėjo įtikinamu rezultatu, 3-0. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Juanas Luisas Gomezas Lopezas ir vieną pridėjo Arouna Kone.

Taigi dabar „Levante” klubas savo sąskaitoje turi 20 taškų bei užima pirmą vietą turnyrinėje lentelėje. Antroje pozicijoje su vienu tašku mažiau rikiuojasi Madrido „Real”, o trečioje vietoje su dar vienu tašku mažiau yra „Barcelona”.

Tuo metu kitose rungtynėse pergalę iš savo rankų išleido Bilbao „Athletic” futbolininkai, kurie lygiosiomis 1-1 sužaidė su „Valencia”. „Athletic” nuo 72-os minutės pirmavo po Ikero Muniaino įvarčio, bet 89-ą minutę rezultatą išlygino „Los Che” puolėjas Roberto Soldado.