"Lietuviškų" klubų dvikovą Italijoje laimėjo "Montepaschi"

2010-12-29 11:52
"Lietuviškų" klubų dvikovą Italijoje laimėjo "Montepaschi" / SCANPIX nuotr.

Italijos krepšinio pirmenybių susitikime Donato Motiejūno atstovaujama Trevizo "Benetton" komanda namuose 77:79 (16:25, 22:14, 17:18, 22:22) nusileido du lietuvius savo gretose turinčiai Sienos "Montepaschi" ekipai.

D.Motiejūnas per 24 minutes pelnė 8 taškus (2/5 dvitaškiai, 4/6 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimą bei sykį prasižengė.

Pralaimėjusiems Gregas Brunneris įmetė 21 tašką, Hrvoje Peričius - 13, Ryanas Toolsonas - 12 taškų.

25 minutes rungtyniavęs Kšyštofas Lavrinovičius pasižymėjo 11 taškų (4/8 dvitaškiai, 3/5 baudos metimai), sugriebė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus pažeidė taisykles.

Rimantas Kaukėnas buvo vienas rezultatyviausias Italijos čempionų gretose. Gynėjas per 25 minutes surinko 13 taškų (2/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 6/6 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Lietuviams puikiai talkino taip pat 13 taškų pelnęs Bo Mc Calebbas. Marco Carraretto pridėjo 11 taškų.