"Lietuviškų" komandų dvikovą Italijoje laimėjo "Montepaschi"

2011-04-15 13:36
"Lietuviškų" komandų dvikovą Italijoje laimėjo "Montepaschi" / SCANPIX nuotr.

Pergalę atidėtose Italijos krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo du lietuvius savo gretose turinti šalies čempionė Sienos "Montepaschi" (22/2) ekipa, kuri svečiuose 78:70 (17:15, 16:25, 24:12, 21:18) įveikė Jono Mačiulio ir Marijono Petravičiaus atstovaujamą Milano "Armani Jeans" (18/7) komandą.

32 minutes rungtyniavęs Kšyštofas Lavrinovičius nugalėtojams pelnė 20 (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 1/3, baudos 9/9) taškų, atkovojo 7 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 ir prarado 2 kamuolius, išprovokavo 12 varžovų pražangų bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Rimantas Kaukėnas per 19 minučių surinko 7 (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 1/3, baudos 2/2) taškus, atkovojo kamuolį, 5 sykius suklydo,

išprovokavo varžovo pražangą bei 3 kartus prasižengė.

Nugalėtojams 20 taškų pridėjo Malikas Hairstonas.

Marijonas Petravičius į svečių krepšį per 24 minutes įmetė 14 (dvitaškiai 4/5, baudos 6/9) taškų, atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, 2 sykius suklydo, išprovokavo 6 pražangas bei 4 kartus prasižengė.

21 minutę aikštelėje praleidusio Jono Mačiulio sąskaitoje 4 (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 0/3, baudos 2/2) taškus, atkovojo 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, 2 kartus suklydo, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą bei 3 sykius pažeidė taisykles.

"Montepaschi" pirmauja Italijos čempionate, o "Armani Jeans" užima trečiąją poziciją.