Lietuvių komanda Vokietijoje žaidžia banguotai

2011-12-28 17:03
Lietuvių komanda Vokietijoje žaidžia banguotai / Scanpix nuotr.

Septintą nesėkmę keturioliktose Vokietijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse patyrė ir į vienuoliktąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre nukrito Bonos „Telekom Baskets“ klubas su su Benu Veikalu ir Simonu Serapinu, antradienį savo aikštelėje 84:101 (23:24, 24:25, 15:24, 22:28) nusileidęs antrojoje vietoje esantiems Ulmo „ratiopharm“ (11 pergalių ir 3 pralaimėjimai) krepšininkams.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidęs B. Veikalas pelnė 16 taškų, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei dusyk prasižengė. Per 27 žaidimo minutes (27:00) jis pataikė 1 tritaškį iš 6, 5 dvitaškius iš 9 bei realizavo visus 3 baudų metimus.

15 taškų į svečių krepšį įmetė Zvonko Buljanas, 13 - Taloras Battle'as, 12 - Chrisas Esmingeris.

S. Serapino sąskaitoje - vos 2 taškai, 1 atkovotas kamuolys ir 4 asmeninės pražangos. Per 11 minučių (11:01) jis pataikė vienintelį dvitaškį, tačiau abu tritaškiai metimai buvo netaiklūs.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Johnas Bryantas (21 tšk.), Dane'as Wattsas ir Isaiahas Swannas (po 18 tšk.).

Devintą nesėkmę keturioliktose rungtynėse antradienį patyrė ir tryliktojoje vietoje esanti Tiubingeno „WALTER Tigers“ ekipa su Povilu Čukinu, svečiuose 69:91 (22:28, 18:19, 14:26, 15:18) pralaimėjusi į aštuntąją poziciją pakilusiai Oldenburgo „EWE Baskets“ (7/6) komandai.

P. Čukinas per 27 minutes (26:47) svečiams pelnė 10 (dvitaškiai 3/7, baudos 4/6) taškų, sugriebė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

Čempionate pirmauja Bambergo „Brose Basket“ (11/2) klubas.

Žygimanto Jonušo Hageno „Phoenix“ (5/9) ekipa yra penkiolikta, o Donato Zavacko Liudvisburgo „EnBW“ (4/9) komanda - šešiolikta.