Lietuvos ledo ritulininkai 0:4 nusileido italams

2012-02-09 20:56
Lietuvos ledo ritulininkai 0:4 nusileido italams / Gedimino Bartuškos nuotr.

Lietuvos nacionalinė vyrų ledo ritulio rinktinė Kijeve vykstančiame „Challenge Cup“ turnyre 0:4 (0:1, 0:3, 0:0) turėjo pripažinti italų pranašumą.

Pirmąjį įvartį italai pelnė pirmojo kėlinio dešimtą minutę, pasinaudoję žaidėjų persvara ant ledo.

Antrojo kėlinio metu italai sugebėjo net tris kartus nuginkluoti Lietuvos vartus saugojusį jaunąjį Mantą Armalį.

Ketvirtasis kėlinys taip pat lietuviams prasidėjo nesėkmingai. Trečią minutę ritulys praskrodė M. Armalio vartų tinklą. Tačiau teisėjai nusprendė įvarčio neužskaityti.

Trečiajame kėlinyje blizgėjo M. Armalis, kurio puikus žaidimas padėjo išvengti kraupesnės italų persvaros. Pastarieji iš viso į lietuvių vartus smūgiavo 38 kartus. Lietuviai tesugebėjo tai padaryti 9 kartus.

Lietuviai 7 kartus buvo nubasti 2 minučių baudos minutėmis, italai pažeidė taisykles tik tris kartus.

„Viskas buvo gerai, mūsų tikslas  - duotis pasireikšti jauniems žaidėjams. Norime į juos pasižiūrėti. O jau po to darysime išvadas. Džiaugiuosi, kad trečiajame kėlinyje mūsų gynėjai pradėjo gerai žaisti. Pirmame ir antrame kėlinyje darėme per daug klaidų“, - po rungtynių sakė Lietuvos vyriausiasis treneris Sergejus Borisovas.

„Maniau, kad viskas bus blogiau, tačiau viskas gerai. Komanda susirinko tik pirmadienį. Be to, komandoje daug naujokų. Mano manymu, rezultatas mus turi tenkinti. Šiandien nebuvo rytinės treniruotės, tačiau tikiuosi, kad rytoj ją turėsime“, - po rungtynių kalbėjo Lietuvos rinktinės kapitonas Artūras Katulis.

Italams įvarčius pelnė: L. Ansoldi (po M. de Marcei ir G. Scandella perdavimų, 9:51, 27:33),  A. Bernard (po D. Iori ir T. Pichler perdavimų, 32:04), G. Scandella ( po L. Ansoldi perdavimo, 33:59).