„Lietuvos rytas" po atkaklios kovos palaužė „Šiaulius"

2008-10-11 21:09

Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto" ekipa, kuri namuose po atkaklios kovos 81:77 (24:14, 20:12, 16:24, 21:27) palaužė „Šiaulių" krepšininkus, praneša krepšinis.net.

Aikštės šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir įpusėjus kėliniui pirmavo 11:6, tačiau šiauliečiai laimėjo atkarpą 8:3 ir išlygino rezultatą - 14:14. Visgi ketvirtį „Lietuvos rytas" baigė spurtu 10:0 ir po pirmųjų dešimties minučių pirmauja 24:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje šiauliečiams buvo pavykę priartėti (20:28), tačiau „Lietuvos rytas" laimėjo atkarpą 9:0 ir po Marijono Petravičiaus dvitaškio įpusėjus kėliniui aikštės šeimininkai jau triuškino varžovus 37:20. Panašus rezultatas išliko iki pat didžiosios pertraukos. Po dviejų kėlinių „Lietuvos rytas" priekyje - 44:26.

Trečiajame ketvirtyje sužaidus dvi minutes po Matthew Nielseno metimo „Lietuvos ryto" persavrą dar labiau išaugo (50:28), tačiau likus žaisti tris minutes komanda jau skyrė tik dvylika taškų - 53:41. Dviženklę persvarą sostinės klubas išlaikė iki kėlinio pabaigos ir po trijų ketvirčių aikštės šeimininkai priekyje - 60:50.

Ketvirtąjį kėlinį „Šiauliai" pradėjo įspūdinga šešių minučių atkarpa 18:8 ir Gintautas Vileita dviem baudos metimais išlygino rezultatą - 78:78. Negana to, likus pusantros minutės tas pats G.Vileita tritaškiu išvedė į priekį svečius - 74:73. Visgi Branko Milisavljevičius metimu iš po krepšio atstatė sostinės ekipos persvarą (75:74), o Chuckas Eidsonas dvitaškiu su pražanga atitolino vilniečius - 79:74. Nors Gintauto Kadžiulio tolimas metimas likus porai sekundžių vėl buvo priartinęs šiauliečius (77:79), aikštės šeimininkai ramiai realizavo baudų metimus ir iškovojo pergalę 81:77.