Lietuvos tenisininkei laimėti nepavyko

Lietuvos tenisininkei laimėti nepavyko / Scanpix nuotr.

Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė Suomijos sostinėje Helsinkyje vykusio moterų teniso turnyro „OrtoLaakarit Open" finale šeštadienį 4:6, 7:6 (7-4), 6:7 (7-9) pralaimėjo 174-ajai pasaulio raketei 25-erių metų estei Margit Ruutel.

22-ejų metų vilnietė, kuri pasaulio reitinge užima 363-iąją vietą, paskutinį kartą tokio rango turnyro finale žaidė 2006 metų liepos mėnesį Belgijoje. Tada ji tapo turnyro nugalėtoja.

Lietuvos tenisininkė Suomijoje pakeliui į pusfinalį įveikė 14-metę švedę Ellen Allgurin, 20-metę švedę Johanną Larison, 26-erių metų kanadietę Marie-Eve Pelletier ir 21-erių metų austrę Patriciją Mair.

Už patekimą į finalą L.Stančiūtei atiteko 17 Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingo taškų ir apie 4150 litų premija. Teniso turnyro prizų fondą sudarė 25 tūkst. JAV dolerių.

L.Stančiūtė šiemet dalyvauja devintajame turnyre. Ji šiame sezone iš 37 mačų laimėjo 28.