LKL: svečiai nugalėjo aikščių šeimininkus

2010-03-10 00:29
LKL: svečiai nugalėjo aikščių šeimininkus / DMN arch. nuotr.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate pergales iškovojo varžovų aikštėse žaidusios komandos - Vilniaus „Perlas“ ir Prienų „Rūdupis“.

Vilniečiai Kaune net 101:71 (22:15, 19:23, 31:19, 29:14) sutriuškino „Aisčių” ekipą.

Nugalėtojams Aidas Viskontas pelnė 18 taškų, Eimantas Bendžius - 17, Lukas Brazdauskis ir Saulius Kulvietis - po 14.

Kauniečių gretose išsiskyrė Vaidas Čepukaitis, surinkęs 17 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių. Žygimanto Janavičiaus sąskaitoje - 13 taškų, Osvaldas Matulionis pelnė 10 taškų.

"Rūdupis" Klaipėdoje po pratęsimo 89:87 (21:18, 16:19, 23:21, 21:23, 8:6) palaužė vietos "Neptūną". Prieniškiams pergalę per papildomą kėlinuką išplėšė Valdas Dabkus, įmetęs dvi baudas ir padidinęs skirtumą iki 89:87. Uostamiesčio krepšininkai į tai atsakė tik vienu taikliu baudos metimu.

„Rūdupiui“ V.Dabkus pelnė 35 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. Gediminas Orelikas prie pergalės prisidėjo 15 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. „Neptūno“ lyderis buvo Julius Žurna, surinkęs 21 tašką. Simonas Serapinas surinko 17 taškų ir atkovojo 14 kamuolių.

LKL čempionate „Neptūnas“ užima 5-ąją vietą (10 pergalių, 10 pralaimėjimų), „Rūdupis“ - 7-ąją (9, 11), „Perlas“ - 8-ąją (9, 12), „Aisčiai“ - 13-ąją (5, 15).