L.Kleiza - 13 taškų, Ž.Ilgauskas – 5, D.Songaila - 0

Pralaimėjimu NBA čempionatą pradėjo Lino Kleizos atstovaujama Toronto „Raptors“ komanda.

Toronto krepšininkai namuose 93:98 (22:29, 25:22, 25:23, 21:24) nusileido Niujorko „Knicks“ ekipai. Starto penkete žaidęs lietuvis pelnė 13 taškų, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei keturiskart prasižengė. Per daugiau nei 27 žaidimo minutes L.Kleiza prametė vienintelį tritaškį, pataikė 5 dvitaškius iš 11 bei realizavo visus 3 baudų metimus.

22 taškus į svečių krepšį įmetė Andrea Bargnani, 16 - Jarrettas Jackas, 13 - Leandro Barbosa. 22 taškais prie „Knicks“ pergalės prisidėjo Wilsonas Chandleris, 19 - Amare‘as Stoudemire‘as (10 atkovotų kamuolių), 15 - Raymondas Feltonas, 12 - Danilo Gallinari, 11 - Landry‘is Fieldsas, 10 - Toney‘is Douglasas.

Pirmą pergalę iškovojo Majamio „Heat“ klubas, svečiuose 98:87 (18:15, 31:26, 31:13, 17:33) įveikęs nesėkme naująjį čempionatą pradėjusius Filadelfijos „76ers“ krepšininkus su Dariumi Songaila.

„Heat“ ekipai Žydrūnas Ilgauskas pelnė 5 taškus, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius bei dukart prasižengė. Per nepilnas 9 žaidimo minutes jis pataikė 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4. D.Songaila per beveik penkias minutes nė karto nemetė į varžovų krepšį bei kartą prasižengė.

30 taškų prie „Heat“ pergalės prisidėjo Dwyane‘as Wade‘as, 20 - Jamesas Jonesas, 16 - LeBronas Jamesas, 15 - Chrisas Boshas. Filadelfijos komandos gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Evanas Turneris - 16 taškų.

Kitų susitikimų rezultatai: „Golden State Warriors“ - Hjustono „Rockets“ 132:128, Klivlando „Cavaliers“ - Bostono „Celtics“ 95:87, Naujojo „Džersio „Nets“ - Detroito „Pistons“ 101:98, Naujojo Orleano „Hornets“ - Milvokio „Bucks“ 95:91, Oklahomos „Thunder“ - Čikagos „Bulls“ 106:95, Dalaso „Mavericks“ - Šarlotės „Bobcats“ 101:86, Denverio „Nuggets“ - Jutos „Jazz“ 110:88, San Antonijaus „Spurs“ - Indianos „Pacers“ 122:109, Los Andželo „Clippers“ - Portlando „Trail Blazers“ 88:98, Minesotos „Timberwolves“ - Sakramento „Kings“ 116:117, Memfio „Grizzlies“ - Atlantos „Hawks“ 104:119.

Šiame straipsnyje: KleizaIlgauskasSongaila