Madride sėkmė lydėjo R.Federerį ir S.Williams

2012-05-14 13:48
Madride sėkmė lydėjo R.Federerį ir S.Williams / Scanpix nuotr.

Sekmadienį Ispanijos sostinėje pasibaigusio tarptautinio „Mutua Madrid Open“ vyrų bei moterų teniso turnyro, kurio bendrą prizų fondą sudarė 6,84 mln. eurų, vienetų varžybų nugalėtojais tapo šveicaras Rogeris Federeris ir amerikietė Serena Williams.

Vyrų vienetų varžybų finale trečias pagal skirstymą šveicaras Rogeris Federeris trijuose setuose 3:6, 7:5, 7:5 įveikė šeštąjį reitingą turėjusį čeką Tomašą Berdychą ir po trejų metų trečią kartą laimėjo šį turnyrą.

Anksčiau šveicaras Ispanijos sostinėje triumfavo 2006 ir 2009 metais. Tai buvo jau 20-sis R. Federerio laimėtas „Masters“ serijos turnyras ir 74-asis karjeroje.

Be pagrindinio prizo šveicarui, kuris pirmadienį pajėgiausių planetos tenisininkų klasifikacijoje pakils į antrą vietą ir aplenks ispaną Rafaelį Nadalį, atiteko 585 800 eurų čekis bei 1000 ATP reitingo taškų.

Moterų vienetų varžybų lemiamoje dvikovoje devintoji raketė amerikietė Serena Williams vos per 64 minutes 6:1, 6:3 nugalėjo pajėgiausią planetos tenisininkę baltarusę Viktoriją Azarenką, kuri finalą Madride pralaimi antrus metus iš eilės.

Kartu su pagrindiniu prizu antrąją turnyrą šį sezoną bei 41-ąjį karjeroje laimėjusiai S. Williams atiteko 631 tūkst. eurų čekis bei 1000 WTA klasifikacijos taškų.