„Manchester United ” po sunkios kovos palaužė „Stoke City”

2011-01-05 11:48
„Manchester United ” po sunkios kovos palaužė „Stoke City” / REUTERS nuotr.

Anglijos „Premier” lygoje antradienį buvo sužaistos trejos 22-ojo turo rungtynės. „Old Trafford” stadione ginklus surėmė tituluotasis „Manchester United” klubas bei „Stoke City” vienuolikė.

Šiame susitikime pirmasis įvartis krito 27-ą minutę, kuomet krašto saugas Nani perdavė kamuolį jaunajam puolėjui Javierui Hernandezui, kuris nuginklavo vartininką Asmirą Begovičių.

Antrojo kėlinio pradžioje, 50-ą minutę, rezultatas tapo lygus. „Stoke” futbolininkas Tuncay minėtąją minutę perdavė kamuolį Deanui Whiteheadui, kuris atliko savo darbą nepriekaištingai pelnydamas įvartį.

Vis tik svečiams šiame mače iškovoti vieno taško nepavyko, kadangi 62-ą minutę pasižymėjo „raudonųjų velnių” saugas Nani, kurio įvartis kaip vėliau paaiškėjo leido triumfuoti „United” ekipai savo žiūrovų akivaizdoje.

Tuo metu lengvą pergalę namuose iškovojo Londono „Fulham” komanda, kuri susitiko su „West Bromwich” ekipa. Šeimininkai mačą laimėjo rezultatu 3-0.

Visi rezultatai:

„Manchester United” 2 - 1 „Stoke City”
27' [1 - 0] Javier Hernandez
50' [1 - 1] Dean Whitehead
62' [2 - 1] Nani

„Fulham” 3 - 0 „West Bromwich”
45' [1 - 0] Simon Davies
56' [2 - 0] Clint Dempsey
65' [3 - 0] Brede Hangeland

„Blackpool” 1 - 2 „Birmingham City”
24' [0 - 1] Aleksandr Hleb
68' [1 - 1] Dudley Campbell
89' [1 - 2] Scott Dann