„Montepaschi“ iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį

2009-03-06 11:19
„Montepaschi“ iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį / Scanpix nuotr.

Nepaisant Kšištofo Lavrinovičiaus netekties, Sienos „Montepaschi“ užsitikrino kelialapį į Eurolygos ketvirtfinalį. „Top 16“ H grupės rungtynėse italai 86:70 (27:18, 19:14, 11:15, 29:23) nugalėjo Zagrebo „Cibona“ komandą ir užsitikrino antrą vietą grupėje, rašo basketnews.lt.

Pirmąsias „Top 16“ rungtynes „Montepaschi“ Zagrebo komandai buvo pralaimėjusi 81:88, tad šiame mače jai reikėjo pergalės bent 8 taškų skirtumu.

Italijos klubas dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (27:16) ir vėliau laikė iniciatyvą savo rankose. Vienu metu komandas skyrė net 18 taškų (57:39), bet spurtavę kroatai sumažino atsilikimą iki 52:59.

Visgi netrukus „Montepaschi“ vėl atstatė dviženklę persvarą ir ją išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

Sienos ekipai Rimantas Kaukėnas per 25 minutes pelnė 10 taškų (5/9 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė.

Prieš kelias dienas Sienos ekipa sužinojo, kad maždaug mėnesiui dėl riešo lūžio neteko Lavrinovičiaus. Tačiau bent vieną tikslą - patekimą į ketvirtfinalį - įvykdė ir be jo.

„Montepaschi“: Terrellas McIntyre'as 29, Henry Domercantas 14, Rimantas Kaukėnas 10.

„Cibona“: Marinas Rožičius 13, Davoras Kusas 12, Vedranas Vukusičius ir Alanas Andersonas po 11.