Motociklų kroso rinktinei nepasisekė

Lietuvos rinktinė nesėkmingai pasirodė pasaulio tautų motociklų kroso komandų čempionate.

Italijoje, Brešijos „Franciacorta“ trasoje, mūsų šaliai atstovavo Nerijus Rukštela (Utenos „Porteris“), Radoslavas Baranovskis ir Raimundas Machrovas (abu - Vilniaus „Pagirių motokrosas“).

Kvalifikaciniuose važiavimuose R.Machrovas (MX1 klasė) tarp 36 dalyvių užėmė 31-ąją vietą, N.Rukštela (MX2) tarp 35 dalyvių - 34-ąją, o R.Baranovskis (MX3) per treniruotę susilaužė riešą ir varžybose nedalyvavo. N.Rukštela puikiai startavo, tačiau trečiajame rate griuvo ir sugaišo labai daug laiko vėl užsikurdamas motociklą. Lietuvos sportininkai į finalus nepateko.

Jungtines MX1 ir MX2 klasių finalo lenktynes laimėjo italas Antonio Cairoli, MX2 ir „Open“ klasių - prancūzas Gautier Paulinas, MX1 ir „Open“ - amerikietis Ryanas Dungey's. MX2 ir „Open“ klasių finale 4-ąją vietą užėmė Estijos ekipos lyderis Tanelis Leokas.

Komandų įskaitoje triumfavo amerikiečiai, antrąją vietą užėmė Prancūzijos, trečiąją - Belgijos motociklų kroso meistrai. Estijos atstovai liko aštunti, latviai - septyniolikti.

Lenktynes stebėjo daugiau nei 90 tūkstančių žiūrovų.

Šiame straipsnyje: Motociklųkrosas