M.Stankevičiaus ekipa - sutriuškinta

2009-10-29 14:58
M.Stankevičiaus ekipa - sutriuškinta / „Reuters“ nuotr. Snaiperis: du kartus „Sampdoria“ vartininką nuginklavo Amauris.

Skaudžią nesėkmę Italijos „Serie A“ futbolo lygos dešimtajame ture Turine patyrė Mariaus Stankevičiaus Genujos „Sampdoria“ klubas, 1:5 (0:2) pralaimėjęs šalies vicečempionei „Juventus“ vienuolikei.

Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė iki 61-osios minutės, kai jį pakeitė Fabrizio Cacciatore. Du įvarčius nugalėtojams, kurie su 21 tašku pakilo į antrąją vietą, pelnė Amauris (26 ir 62 min.), po vieną - Giorgio Chiellinis (42), Mauro Camoranesis (50) ir Davidas Trezeguet (88). Į trečiąją poziciją su 20 taškų smuktelėjusiose „Sampdoria“ ekipoje pasižymėjo Giampaolo Pazzinis (63).

Antrąją pergalę iškovojo ir su 9 taškais į aštuonioliktąją vietą pakilo lygos debiutantė Tomo Danilevičiaus „Livorno“ vienuolikė, savo aikštėje 1:0 (0:0) įveikusi šešioliktojoje pozicijoje esančius Bergamo „Atalanta“ (9 tšk.) futbolininkus. Nuo 59-osios minutės žaidęs T.Danilevičius aikštėje pakeitė Cristiano Lucarellį. Pergalingą įvartį antrajame kėlinyje įmušė Leonardo Miglionico (68).