O.Cookas tapo naudingiausiu savaitės žaidėju

2012-02-24 19:11
O. Cookas atvyks į Vilnių
O. Cookas atvyks į Vilnių / Scanpix nuotr.

Naudingiausio ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro „Top 16“ etapo penktosios savaitės žaidėjo titulas atiteko 22 naudingumo balus surinkusiam amerikiečiui Omarui Cookui.

Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija) klubas ketvirtadienį svečiuose 67:58 įveikė Eurolygos čempionę Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) komandą, o 30-metis 186 cm ūgio gynėjas į šeimininkų krepšį įmetė 8 taškus, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, kartą suklydo, tris kartus prasižengė ir išprovokavo 5 varžovų pražangas. Per 35 su puse žaidimo minutės (35:30) O. Cookas pataikė 2 tritaškius iš 5 bei realizavo abu baudų metimus.

Tiesa, daugiausiai - net 43 naudingumo balus - penktojo turo rungtynėse surinko 32-jų metų 186 cm ūgio gynėjas iš JAV Lynnas Greeras, tačiau jo Kazanės „Uniks“ (Rusija) klubas ketvirtadienį svečiuose po pratęsimo 87:94 nusileido Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija) ekipai ir amerikietis naudingiausiųjų rinkimuose liko antras,

Naudingiausiųjų penketuką užbaigia po 20 balų surinkę 22-jų metų 200 cm ūgio kroatas Bojanas Bogdanovičius (Stambulo „Fenerbahce Ulker“, Turkija), 21-erių metų 208 cm ūgio ispanas Nikola Mirotičius (Madrido „Real“, Ispanija), 27-erių metų 204 cm ūgio kroatas Marko Baničius (Bilbao „Gescrap Basket“ (Ispanija), 20-metis 204 cm ūgio amerikietis Mike'as Wilkinsonas (Kazanės „Uniks“, Rusija) ir 27-erių metų 200 cm ūgio slovėnas Saša Vujačičius (Stambulo „Anadolu Efes“, Turkija).