Paaiškėjo pirmasis Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finalo dalyvis

2011-05-05 11:34
Paaiškėjo pirmasis Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finalo dalyvis / AFP nuotr.

Trečiadienį Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Tampos "Lightning" klubas namuose 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) nugalėjo Vašingtono "Capitals" ledo ritulininkus, laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-0 bei iškopė į konferencijos finalą.

Du įvarčius nugalėtojams, kurie reguliariajame sezone Rytuose buvo penkti, o konferencijos finale žais pirmą kartą nuo 2004 metų, kuomet iškovojo Stenlio taurę, pelnė Seanas Bergenheimas (24:41 ir 32:34).

Po kartą pasižymėjo Ryanas Malone'as (12:37), Marcas-Andre Bergeronas (45:07) ir Martinas St. Louisas (56:52).

Įvarčių autoriai Rytų konferencijos reguliariojo sezono nugalėtojos Vašingtono "Capitals" ekipos gretose - Marco Sturmas (18:30), Johnas Erskine'as (33:40) bei Johnas Carlsonas (57:54).

Konferencijos ketvirtfinalyje "Lightning" ledo ritulininkai septyniuose mačuose (4-3) iš tolesnės kovos eliminavo Pitsbergo "Penguins" ekipą.

Kitų trečiadienio NHL Stenlio taurės varžybų rungtynių rezultatai:

Rytų konferencijos pusfinalis
Bostono "Bruins" - Filadelfijos "Flyers" 5:1, ("Bruins" pirmauja 3-0)
Vakarų konferencijos pusfinalis
Detroito "Red Wings" - San Chosė "Sharks" 3:4 (po pratęsimo), ("Sharks" pirmauja 3-0)