„Panathinaikos“ nepasigailėjo „Olympiakos“ ekipos

2009-05-26 11:47
„Panathinaikos“ nepasigailėjo „Olympiakos“ ekipos / Scanpix nuotr.

Triuškinančią pergalę Graikijos čempionato finale šį vakarą iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje 27 taškų skirtumu 91:64 (21:11, 18:18, 26:12, 26:23) sutriuškino Pirėjo „Olympiakos“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2-0, rašo basketnews.lt.

Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje šovė į priekį ir susikrovė dviženklį pranašumą (21:11). Nors antrajame ketvirtyje žaidimas išsilygino, tačiau po pertraukos „Panathinaikos“ dar kartą spurtavo ir atitrūko nebepavejamai.

Nugalėtojams Šarūnas Jasikevičius per 16 minučių pelnė 13 taškų (2/2 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Panathinaikos“: Mike'as Batiste'as 18, Šarūnas Jasikevičius 13, Drew Nicholas 11, Nikola Pekovičius 10, Vassilis Spanoulis 10, Dušanas Šakota 8, Dimitris Diamantidis 8 (8 atk. kam.).

„Olympiakos“: Ioannis Bourousis 15, Milošas Teodosičius 14, Georgios Printezis 9, Joshas Childressas 8.

Trečiąsias serijos rungtynes komandos žais ketvirtadienį (05.28) tuščioje „Olympiakos“ arenoje.