Paplūdimio rankinio čempionate – klaipėdiečių sėkmės

2009-08-25 18:22

Klaipėdos vyrai ir moterys šventė pergales Melnragėje surengtame devintajame Lietuvos paplūdimio rankinio čempionate.

Artūro Juškėno vadovaujami „Dragūno“ vyrai finale 2:0 įveikė kitą uostamiesčio ketvertuką „SAAS Group“, treniruojamą Vidmanto Toliušio.

Varžybose dėl trečiosios vietos uostamiesčio „Viesulo“ sporto centras 2:0 nugalėjo tauragiškius.

Moterų pirmenybių finale susitiko Klaipėdos ir Kretingos ekipos. Pergalę šventė klaipėdietės 2:0. Likusių trijų komandų kovą dėl bronzos medalių po atkaklios kovos laimėjo tauragiškės.

Vaikinų iki 19 metų čempionato čempionų titulus iškovojo Klaipėdos SC „Viesulo“ I komanda, finale 2:0 nugalėjusi šiauliečius.

Antroji uostamiesčio ekipa pasidabino bronzos žetonais, kovoje dėl jų 2:0 įveikusi Prienų rankininkus.

Mergaičių jaunučių iki 14 metų varžybose pergalę šventė Algio Pranaičio ugdomos Kretingos I komandos žaidėjos, finale 2:0 palaužusios Klaipėdos II ketvertuką.

Dėl bronzos medalių irgi susirėmė Kretingos ir Klaipėdos atstovės. Vėl sėkmė šypsojosi Kretingos II ekipos žaidėjoms, 2:0 nugalėjusios pirmąją uostamiesčio komandą.

Daugiausiai komandų - šešios - buvo berniukų jaunučių iki 13 metų varžybose. Finale susirėmė du Klaipėdos „Viesulo“ ketvertukai. Nugalėjo antrosios ekipos rankininkai 2:0.

Bronzą pelnė Kauno žaidėjai, 2:0 įveikę kaimynus iš Garliavos.

Varžybų vyriausiasis teisėjas A.Juškėnas pasidžiaugė, kad pavyko rasti rėmėjų, skirusių lėšų medaliams ir taurėms, o žaisti pirmenybėse susibūrė 23 komandos.