„Partizan“ antroje mačo dalyje palaužė „Panathinaikos“

2009-03-06 11:23
„Partizan“ antroje mačo dalyje palaužė „Panathinaikos“ / Reuters nuotr.

Daugiau nei 20 tūkst. aistruolių palaikoma Belgrado „Partizan“ komanda iškovojo ketvirtąją pergalę Eurolygoje. Belgrado klubas 63:56 (12:13, 14:16, 15:11, 22:16) parklupdė iki tol be pralaimėjimų žengusius Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus, rašo basketnews.lt.

27-ąją mačo minutę Vassilis Spanoulis buvo padidinęs „Panathinaikos“ atotrūkį iki 5 taškų (40:35), tačiau kėlinį šeimininkai užbaigė spurtu 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (41:40).

Sėkmingą pasirodymą „Partizan“ krepšininkai tęsė ir paskutiniame ketvirtyje. Jį šeimininkai pradėjo 10:2 ir likus žaisti 6, 41 min. serbų pranašumas šoktelėjo iki 8 taškų, o 36-ąją minutę „Partizan“ persvara buvo tapusi dviženkle (57:44).

Likus žaisti 38 sekundes Dimitris Diamantidis buvo kiek sumažinęs svečių atsilikimą (60:55), tačiau lemiamu momentu taikliai baudas metę šeimininkai įtvirtino savo pergalę.

Nesėkmingai šios rungtynės susiklostė Šarūnui Jasikevičiui. Lietuvis per pirmas 2 trečiojo kėlinio minutes užsidirbo tris asmenines pražangas ir eilės, o po Šaro pražangos puolime „Panathinaikos“ suolelis buvo nubaustas ir technine pražanga. Lietuvis per 8 minutes pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių), 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Partizan“: Stephane'as Lasme 12, Urošas Tripkovičius 12, Novica Velickovičius 10, Janas Vesely 9.

„Panathinaikos“: Dimitris Diamantidis 21 (11/11 baudų), Antonis Fotsis 10 (8 atk. kam.), Nikola Pekovičius 10, Vassilis Spanoulis 9.

Iškovoję ketvirtąją pergalę „Partizan“ krepšininkai užsitikrino antrąją vietą grupėje. Jeigu „Panathinaikos“ kitą savaitę namie pralaimės Malagos „Unicaja“ ekipai, o „Partizan“ išvykoje įveiks Romos „Lottomatica“ tai G grupės nugalėtojais taps serbai.