R.Paškauskienei - du Europos čempionato medaliai

2009-09-20 16:29
R.Paškauskienei - du Europos čempionato medaliai / "Reuters" nuotr. Tikslas: R.Paškauskienė ir vienetų varžybose jau užsitikrino bronzos apdovanojimą.

Europos stalo teniso čempionate Vokietijoje du bronzos medalius iškovojo Lietuvos sportininkė Rūta Paškauskienė.

Moterų dvejetų varžybose R.Paškauskienė poroje su ruse Oksana Fadejeva pusfinalyje 2:4 (11:6, 9:11, 7:11, 8:11, 11:8, 14:16) turėjo pripažinti rumunių Elizabetos Samaros bei Danielos Didean pranašumą.

Antrąjį bronzos medalį lietuvė pelnė vienetų varžybose, šiandien pusfinalyje 2:4 (11:13, 11:3, 9:11, 3:11, 16:14, 9:11) pralaimėjusi aštuoniolikmetei  Europos jaunių čempionei ukrainietei Margaritai Pesockai. 36-ąją vietą geriausių planetos žaidėjų klasifikacijoje užimanti 32-ejų metų kaunietė ketvirtfinalyje 4:2 įveikė italę Nikoletą Stefanovą.