Sėkmingas V.Rimšaitės pasirodymas Anglijoje

2012-02-20 23:53
Sėkmingas V.Rimšaitės pasirodymas Anglijoje / dn1paysdelaloirebmx.free.fr nuotr.

Sėkmingai savaitgalį Anglijos mažųjų dviračių (BMX) superkroso antrojo bei trečiojo etapo varžybose pasirodė Europos klasifikacijoje trečiąją poziciją užimanti 29-erių metų šiaulietė Vilma Rimšaitė.

Prancūzijos „ASA BMX Avrille“ klubui atstovaujanti Lietuvos dviratininkė antrojo etapo elito grupėje tarp 13 dalyvių iš 7 šalių užėmė antrąją vietą, pralaimėjusi tik prancūzei Laetitia Le Corguillei, o trečiąją vieta užėmė olandė Maartje Hereijgers.

Trečiajame varžybų Anglijoje etape sekmadienį moterų elito grupėje (23 dalyvės) V. Rimšaitė finišavo trečia, pralaimėjusi tik olandei M. Hereijgers bei kitai Prancūzijos sportininkei Evai Ailloud.