Serie A: kurioziškos „Napoli“ ir „Fiorentinos“ lygiosios

2013-01-21 11:18
Serie A: kurioziškos „Napoli“ ir „Fiorentinos“ lygiosios / (Scanpix nuotr.)

Dešimtą pergalę iškovojo Giampaolo Pazzini vedama „Milan“ ekipa, kuri namuose 2:1 įveikė „Bologna“ vienuolikę.

28-erių puolėjas pasižymėjo 65 ir 82 minutėmis. Paguodos įvartį svečiams įmušė ne jų pačių žaidėjas, o nesėkmingai gynyboje sužaidęs „Milan“ gynėjas Philippe Mexes - prancūzas 84 minutę, po vienos iš „Bologna“ atakų, kamuolį netyčia nukreipė į savus vartus.

Po atkaklios dvikovos taikiai 1:1 išsiskyrė Florencijos „Fiorentina“ ir „Napoli“ vienuolikės.

Pirmame kėlinyje, 33 minutę „Fiorentina“ gynėjas Focundo Roncaglia kiek kuriozišku smūgiu kone nuo aikštės vidurio išvedė šeimininkus į priekį, tačiau „Napoli“ žaidėjai netruko atstatyti „status-quo“: neapoliečių lyderis Edinsonas Cavani gavo puikų slovako Mareko Hamšiko perdavimą į baudos aikštelę ir baigiantis pirmajai rungtynių daliai smūgiu galva išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje komandoms nepavyko išnaudoti susikurtų progų ir jos pasidalijo po tašką. Ypač geras progas „Fiorentina“ klubui išplėšti pergalę turėjo Alberto Aquilani ir Stevanas Jovetičius.

Taikiai baigėsi dviejų itališko futbolo grandų „Roma“ ir Milano „Inter“ akistata.

Šeimininkai į priekį išsiveržė po to, kai 22 minutę 11 metrų baudinį realizavo puolėjas Francesco Totti. Vis dėlto, „Inter“ futbolininkams santykį pavyko išlyginti dar besibaigiant pirmam kėliniui.

Antroje rungtynių dalyje „Roma“ buvo kur kas aktyvesnė, tačiau varžovų gynybos pralaužti taip ir nepavyko.

Florencijos „Fiorentina“ 1 - 1 „Napoli“

• 33' [1 - 0] F.S. Roncaglia
  • 42' [1 - 1] É. Cavani

„Milan“ 2 - 1 „Bologna“

65' [1 - 0] G. Pazzini82'

[2 - 0] G. Pazzini84'

[2 - 1] P. Mexes (į savus vartus)