„Stoke City“ užtikrintai įveikė „Wolves“

2011-04-27 11:50
„Stoke City“ užtikrintai įveikė „Wolves“ / AFP nuotr.

Antradienį Anglijoje buvo žaidžiamas vienintelis „Premier“ lygos mačas tarp vietos „Stoke City“ ir svečių „Wolves“ futbolininkų. Rungtynės baigėsi šeimininkų persvara rezultatu 3-0.

Rungtynės prasidėjo gan aktyviai. Kamuolį daugiau valdė šeimininkai, kurių smūgiai dažniausiai skrisdavo į vartų plotą. Tuo metu „Wolves“ į vartus pirmajame kėlinyje nepataikė.

Jau 16-ą minutę „Stoke“ sugebėjo smūgiuoti taikliai. Po komandos atakų dirigento Jermaine‘o Pennanto perdavimo įvartį galva pelnė gan gerą formą rodantis puolėjas Kenwyne‘as Jonesas.

Savo pranašumą padvigubinti „Stoke“ klubas sugebėjo pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. Tada prie Glenno Whelano atšokusio smūgio pirmas pribėgo Ryanas Shawcrossas ir pasiuntė kamuolį į vartus. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje niekas nepelnė.

Antrojo kėlinio pradžioje „Stoke“ sugebėjo pelnyti ir dar vieną įvartį. 51-ą minutę įvartį iš maždaug penkiolikos metrų pelnė Jermaine‘as Pennantas.

Šiek tiek vėliau kamuolio kontrolės laikas beveik išsilygino, bet pavojingiau vis dar atakuodavo „Stoke City“ klubo žaidėjai. Tačiau iki pat rungtynių pabaigos daugiau niekas įvarčių nepelnė, taigi „Stoke“ galėjo švęsti gan solidžią pergalę.

„Stoke City“ 3 – 0 „Wolves“
16‘ [1 – 0] Kenwyne Jones
45‘ [2 – 0] Ryan Shawcross
51‘ [3 – 0] Jermaine Pennant