Teniso vilts A. Paražinskaitė pasiekė didžiausią karjeros pergalę

2013-03-25 11:12

Pirmą kartą 25 tūkst. dolerių vertės moterų teniso turnyre dalyvaujanti Akvilė Paražinskaitė (WTA 1021) sėkmingai įveikė pirmą atrankos ratą. 16-os metų Balžeko teniso mokyklos atstovė 1:6, 6:4, 6:1 nugalėjo septintą pagal skirstymą kvalifikacijoje ir 330-ą vietą pasaulio reitinge užimančią rusę Aleksandrą Artamonovą, - praneša balzekastennis.lt.

Tai yra aukščiausią WTA reitingą turėjusi varžovė, kurią A.Paražinskaitei pavyko nugalėti.

Dėl patekimo į pagrindines varžybas Balžeko teniso mokyklos atstovė kovos su 21-erių metų belge Elyne Boekens (WTA 533).

Už sėkmingai įveiktą kvalifikaciją Estijoje vykstančiame ITF serijos „SEB Tallink Open VII“ turnyre tenisininkės gaus po vieną reitingo tašką.

A.Paražinskaitė šiemet moterų turnyruose sužaidė šešis mačus ir iškovojo penkias pergales.

Pagrindinėse varžybose aukščiausią reitingą turi Katerina Kozlova. Ukrainos tenisininkė pasaulio reitinge užima 196-ą vietą.

Sėkmingai kvalifikaciją pradėjo ir pajėgiausia Lietuvos tenisininkė 27-erių metų Lina Stančiūtė(WTA-438), kuri po įtemptos kovos 1:6, 6:3, 6:2 pranoko 18-metę rusę Olgą Dorošiną (WTA-1004).

Kovoje dėl patekimo į pagrindinį turnyro etapą L.Stančiūtė susitiks su 22-ejų metų olande Eva Wacanno (WTA-1039).