TEO krepšininkės apgynė Lietuvos čempionių titulą

2010-04-25 23:40
TEO krepšininkės apgynė Lietuvos čempionių titulą / LMKL nuotr. - Vilniaus TEO komanda.

Vilniaus TEO krepšininkės vienuoliktą kartą iš eilės laimėjo Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionatą.

Trečiosiose finalo rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtoja TEO komanda šiandien svečiuose 72:46 (14:10, 16:12, 20:14, 22:10) nugalėjo Latvijos vicečempionę Cėsių „Cesis“ ekipą su Rima Valentiene ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3:0. 23 taškais prie pergalės prisidėjo Lindsey Harding, 18 - Quanitra Hollingsworth (11 atkovotų kamuolių), po 8 taškus pelnė Milda Sauliūtė ir Jurgita Štreimikytė-Virbickienė. „Cesis“ gretose sėkmingiausiai žaidė R.Valentienė - 11 taškų, Kristen Morris ir Kristen Mann surinko po 9 taškus.

Pirmąsias finalo rungtynes Vilniuje ir antrąsias Ukmergėje TEO krepšininkės laimėjo atitinkamai 86:68 bei 80:64.

Mažajame finale Klaipėdos „Lemminkainen“ komanda 3:0 (79:71, 67:50, 69:38) nugalėjo Kauno „LKKA-Aisčių“ ekipą ir užėmė trečiąją vietą.

Lygos valdybos sprendimu LMKL atvirojo čempionato mažąjį finalą laimėjusiai „Lemminkainen“ ekipai bus įteikti sidabro medaliai. Tokius pat apdovanojimus gaus antrąją vietą užėmusi „Cesis“ ekipa. „LKKA-Aistės“ pasidabins bronzos, o čempionių titulą apgynusios TEO krepšininkės - aukso medaliais.

Trims stipriausioms Lietuvos komandos per apdovanojimų ceremoniją, kuri įvyks balandžio 30 dieną „Bajorkiemyje“, taip pat bus įteiktos Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės.