„Tour de Pologne“ lenktynėse lietuviai liko toli nuo lyderių

2012-07-16 14:35
„Tour de Pologne“ lenktynėse lietuviai liko toli nuo lyderių / tourdepologne.pl nuotr.

Lenkijoje vykstančių „Tour de Pologne“ dviratininkų lenktynių šeštąjį etapą abu lietuviai vėl baigė antrajame šimtuke - „Orica GreenEdge Cycling Team“ komandos narys Aidis Kruopis finišavo 122-as, o „Garmin-Sharp“ ekipai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas - 150-as.

Pirmasis Lietuvos dviratininkas 198,1 distancijos finiše etapą laimėjusiam bei lyderiu bendroje įskaitoje tapusiam italui Moreno Moseriui pralaimėjo 26 minutes 26 sekundes, o antrasis - 27 minutes 52 sekundes:

1. Moreno Moser (Italija)        5 val. 16 min. 32 sek.
2. Sergio Henao (Kolumbija)
3. Michal Kwiatkowski (Lenkija)    tas pats laikas
4. Greg Van Avermaet (Belgija)          atsiliko 3 sek.
176.Kenny Elissonde (Prancūzija)             38:15

Po šešių etapų Ramūnas Navardauskas iš 67-osios pozicijos nukrito į 108-ąją ir lenktynių lyderiui italui Moreno Moserui pralaimi 36 minutes 27 sekundes.

53 minutes ir 54 sekundes nuo lyderio atsiliekantis Aidis Kruopis pakilo į 137-ąją vietą iš 143-čiosios:

1. Moreno Moser (Italija)       27 val. 25 min. 17 sek.
2. Michal Kwiatkowski (Lenkija)        atsilieka 5 sek.