Turkija: D.Šerno įvartis klubo nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Turkijos čempionate vakar pavyko pasižymėti Lietuvos rinktinės puolėjui Darvydui Šernui. Visgi jo įvartis „Gaziantepspor“ klubo neišgelbėjo nuo pralaimėjimo ir pastarasis 1-2 nusileido galingajam Stambulo „Fenerbahce“.

Darvydas Šernas įmušė pirmąjį mačo įvartį. Lietuvis po tikslaus komandos draugo perdavimo 42 minutę galingu smūgiu nuginklavo „Fenerbahce“ vartų sargą Volkaną Demirelį.

Namuose žaidęs „Gaziantepspor“ pirmavo iki 65 minutės. Tą minutę „Gazia“ vartus saugantį Lietuvos rinktinės vartininką Žydrūną Karčemarską įveikė „Fenerbahce“ puolėjas Moussa Sow.

„Fenerbahce“ klubas sugebėjo ir antrą kartą įveikti Ž.Karčemarską. Pergalingą mačo įvartį į lietuvio vartus 83 minutę įmušė Semihas Senturkas.

Verta paminėti, kad įvartį įmušęs D.Šernas aikštėje išbuvo iki 82 minutės kai jį pakeitė Tufanas Kelleci.

„Gaziantepspor“ 1 – 2 Stambulo „Fenerbahce“

• 42‘ [1 – 0] Darvydas Šernas
  • 65‘ [1 – 1] Moussa Sow
  • 83‘ [1 – 2] Semih Senturk