Šią savaitę startavo Eurolygos šokėjų konkursas. Jame dalyvaujančios Kauno „Žalgirio“ šokėjos viliasi, jog pavyks prasibrauti į stipriausiųjų ketveriukę ir galbūt net sudalyvauti Eurolygos finalo ketverto varžybose. Trečiadienį šokėjos svečiavosi „Žalgirio radijo“ studijoje ir rubrikoje „Savaitės svečias“ dalinosi mintimis apie vykstantį konkursą, naująją „Žalgirio“ areną ir konkurentes.
- Kokiame konkurse Jūs dalyvaujate? Ar tikitės sirgalių palaikymo? – viešnių paklausė „Žalgirio radijas“.
- Dalyvaujame Eurolygos organizuojamame konkurse, nes norime patekti į Eurolygos finalo ketvertą Stambule ir šokti jame vyksiančių rungtynių metu.
- Kaip vyksta šis konkursas?
- Šiuo metu vyksta pirmasis etapas, bus atrinkta viena šokėjų komanda. Po to seks dar du etapai ir dar dvi laimingosios šokėjų ekipos taip pat pateks į stipriausiųjų ketvertą, kuriame jau yra praėjusių metų nugalėtojos Gdynės „Asseco Prokom“ šokėjos. Vėliau iš šių keturių bus išrinkta tik viena, kuri ir pasirodys Eurolygos finalo ketverte Stambule.
- Tikitės ten patekti?
- Taip, todėl tikimės sirgalių palaikymo ir balsų, kurie yra labai svarbūs, nes šiuo metu skirtumas labai minimalus.
- Ar pradėjote ruošti specialus pasirodymus, jei sėkmės atveju pavyktų laimėti?
- Dar anksti, reikia sulaukti rezultatų. Tačiau po šios savaitės galbūt jau pradėsime galvoti ir apie tai. Ruošime kažką naujo ir parodysime tai, ką turime dabar geriausio.
- Jūsų nuomone, koks šokis pats geriausias?
- Tikriausiai vienas iš įdomesnių yra disko šokis su perukais. Jis patinka tiek žiūrovams, tiek ir mums pačioms. Labai smagu jį šokti.
Naujausi komentarai