E. Dragūno koncerto uostamiestyje klausimas stringa

Dėl atlikėjo Egidijaus Dragūno (Selo) koncerto, suplanuoto Klaipėdoje šią vasarą, daugiau aiškumo turėtų atsirasti jau visai netrukus, jei tik renginio organizatorius patikslins koncerto laiką. Pagal pastarąjį prašymą, pateiktą savivaldybei, renginys turėtų vykti iki pusės pirmos nakties, o tai prieštarauja Renginių organizavimo taisyklėms.

Nuo sausio vidurio vis dar neaišku, ar liepos 9-ąją planuotas E. Dragūno pasirodymas Klaipėdos vasaros estradoje įvyks.

Pradžioje miesto administracija atlikėjo prašymą atmetė. Tada renginio organizatoriai šį miesto sprendimą apskundė Lietuvos administracinių ginčų komisijai, kuri, išnagrinėjusi skundą, jį grąžino Klaipėdos valdžiai iš naujo svarstyti.

Uostamiesčio savivaldybė E. Dragūnui nedavė leidimo koncertuoti, nes esą ankstesniais metais per jo koncertus Klaipėdoje nuolat būdavo pažeidžiamos Renginių organizavimo taisyklės.

Praėjus trims mėnesiams, galutinio sprendimo dar nėra, nes savivaldybė koncerto organizatorių dar kartą prašo patikslinti renginio laiką.

Visais ankstesniais metais renginio laiko nebuvo paisoma, todėl dabar ir kilo klausimas, kodėl reikėtų išduoti tą leidimą, jei jo nepaisoma?

Teigiama, jog tame prašyme, kuris gautas, parašyta, kad koncertas planuojamas iki 00.30 val., o pagal mieste priimtas Renginių organizavimo taisykles, renginiai Klaipėdoje gali vykti tik iki 23 val.

„Todėl mes prašome dar kartą patikslinti renginio pabaigos laiką, tai jie turi padaryti šią savaitę, kitą savaitę bus sprendimas, jis bus priimtas iki naujosios kadencijos tarybos posėdžio. Mes su pačiu E. Dragūnu nebendraujame, ryšius palaikome su jo koncerto organizatoriumi, jam būtų išduotas leidimas renginiui. Visais ankstesniais metais renginio laiko nebuvo paisoma, todėl dabar ir kilo klausimas, kodėl reikėtų išduoti tą leidimą, jei jo nepaisoma? Bet čia diskusijų klausimas, kol kas sprendimas dar nepriimtas“, – pabrėžė Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Marius Poimanskis.

Pernai liepos 9 d. Klaipėdos vasaros estradoje buvo planuojamas E. Dragūno koncertas, tačiau jis neįvyko.

Oficiali versija – bilietai į koncertą pirkti vangiai.

Tačiau neslėpta, kad koncerto galėjo būti atsisakyta dėl atlikėjo skandalingų pasisakymų apie karą Ukrainoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anuškai

Anuškai portretas
Maskoliai mėgsta žydrus priekvailius vatnykus?Bet ne pas save.

Onutė

Onutė   portretas
Tu Egi turi dainuoti Klaipėdoje šaunuolis koncertas turi vykti jėga dainuok mes tave palaikom

Sandra

Sandra  portretas
Kaip suprasti turi vykti koncertas jėga Klaipėdos valdžia atsigrezkit adgal neziurekit į Valinską jis priesina žmonės jaunimas tegul tusinasi negu vartoja ko nereikia valio Klaipėdai
VISI KOMENTARAI 23

Galerijos

Daugiau straipsnių