Klaipėdiečių laukia skanus ir sportiškas savaitgalis

  • Teksto dydis:

Stebinanti, puošni ir gerosios žvaigždės nušviesta Klaipėda, gruodžio 14-15 dienomis, vilios meduolių ir šviežių sulčių kvapais, o sveikos gyvensenos mylėtojus kvies jungtis į šventinį bėgimą.

Meduolių ir obuolių savaitgalis

Šeštadienį, nuo 16 iki 19 val., klaipėdiečiai kviečiami į skanią ir kvapnią Meduolių šventę. Joje, visi nesuspėję pasirūpinti šventinėmis dovanomis, galės kepti ir spalvinti skaniausius meduolius, o vėliau juos dovanoti. Meduoliais ir imbieriniais sausainiais vaišins „Priekulės užimtumo centras“, „Lapių kaimo bendruomenė“, „Daukšaičių pušynėlis“ ir jaunimo klubas „Ekipa“.

Visus, atėjusius į Teatro aikštę, sveikins Senelis Meduolis, pasipuošęs dizainerės Loretos Švažaitės Sadeckienės kurtu kostiumu. 19 val. visus mažuosius meduoline pasaka apdovanos Kalėdų Senelis.

Sekmadienį, gruodžio 15 d., visi kviečiami į Obuolių Šventę. Šventinėje mugėje svaigins sveikuoliško grogo, pagaminto iš natūralių sulčių, aromatai ir skoniai. Ir vėl sutiksime eglutės įžiebimo šventės personažą – Senelį Obuolį. Šiltais aviečių, juodųjų serbentų, aronijos ar šaltalankių aromatai svaigins „Sulčių namai“. 19 val. vaikus ir vėl džiugins Kalėdų Senelio pasaka.

Visų šventinių-labdaros mugių skanėstų kaina – vienas gerumo litas. Visos surinktos aukos atiteks Maltos ordinos pagalbo tarnybai.

Teatro aikštę papuoš žibintai

Kalėdinių renginių organizatoriai džiaugiasi dar viena smagia iniciatyva – jau šį šeštadienį 17 val., Teatro aikštė nušvis Eduardo Balsio menų gimnazijos mokytojų ir mokinių darbais. Į gražią iniciatyvą visus subūrė Eduardo Balsio menų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Jūratė Kavaliauskienė padedama mokytojų -Violetos Paukštienės, Linos Pilibaitytės, Žanos Gricevičienės ir maždaug dvidešimties mokinių.

„Labai džiugiamės, kad mūsų mokiniai yra nepaprastai gabūs ir talentingi. Kasmet jų darbais puošiame mokyklą, tačiau šį kartą pagalvojome – kodėl tuo kas mums patiems kelia džiugesį nepasidalinus su klaipėdiečiais“, - pasakoja J. Kavaliauskienė.

Iš viso Teatro aikštę papuoš 22 skirtingo dydžio, iš plastiko pagamintų žibintų. Žibintai bus iškabinti šalia prekybininkų namelių ir Teatro aikštę puoš iki Trijų Karalių.

Šventinis bėgimas

Savaitgalis džiugins ir sveikos gyvensenos propaguotojus. Sekmadienį, gruodžio 15 d., Lietuvos verslo kolegija organizuoja labdaringą - šventinį bėgimą. Bėgikai Klaipėdos senamiesčio gatvėmis turės įveikti simboliškus  2014 metrų.

„Šiųmetis bėgimas yra labdaringas renginys, kuriuo norima atkreipti dėmesį į senjorus, senyvų žmonių problemas. Visos surinktos lėšos bus skirtos Maltos ordino pagalbos tarnybai.

Renginys taip pat labai gražiai įsikomponuoja ir į Klaipėdos miesto šūkį - Klaipėda - sveikas miestas!”, - pasakoja Lietuvos verslo kolegijos direktorės pavaduotoja doc.dr. Genovaitė Avižonienė.

Bėgimo organizatoriai ragina suburti spalvotą ir kalėdišką bėgimą – bėgti pasipuošus kalėdine kepuraite, pirštinaitėmis, senelio barzdele ar kitokiu  raudonu akcentu. Kol kas jauniausia, užsiregistravusi dalyvė - dar nė dviejų metukų neturinti mažoji klaipėdietė. Starto ir registracijos adresas - Turgaus g. 21, prie Lietuvos verslo kolegijos. Registracijos pradžia – 13 val., startas – 14 val.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių