Klaipėdos pilies džiazo festivalį rengti padeda medicinos centras „Northway“

 • Teksto dydis:

Jau šią savaitę uostamiesčio gyventojus ir svečius džiugins viena laukiamiausių muzikos švenčių – Klaipėdos pilies džiazo festivalis. Organizatorių teigimu, nors šiemet jam ruošiantis iššūkių buvo ypatingai daug, tačiau bus pasirūpinta ir gera muzika, ir saugumu, ir išskirtine programa.

Visi festivalio koncertai yra nemokami, o didžiąją dalį reikalingų lėšų skiria privatūs rėmėjai.

Šiais metais prie jų prisidėjo ir viena didžiausių privačių sveikatos priežiūros įstaigų Lietuvoje – medicinos centrais „Northway“. Penktus metus ir klaipėdiečių sveikata besirūpinanti klinika ne tik tapo renginio globėja, bet ir pasiūlė naujų idėjų šventės programai.

„Džiaugiamės, jog Klaipėdoje veikiant jau dviems mūsų centrams, medicinos paslaugos Vakarų regiono gyventojams tapo dar prieinamesnės. Svarbiausias mūsų siekis – tarnauti žmonėms, padedant jiems įveikti sveikatos audras. Visi žinome, kad mūsų fizinei sveikatai didžiulę įtaką turi emocinė sveikata. Todėl nutarėme prisidėti prie ypatingą energiją spinduliuojančio festivalio, neabejotinai suteiksiančio šventės dalyviams gerų emocijų pliūpsnį“, – sakė medicinos centrų „Northway“ generalinė direktorė Diana Bumelytė.

Klaipėdos pilies džiazo festivalis šiemet keliasi į Šiaurinį Ragą. Festivalio organizatorius į renginio vietą jachta atplukdys patyrusi Klaipėdos medicinos centro „Northway“ profesionalų komanda.

Siekdami pagerbti COVID-19 pandemijos metu savo miestui ir miestiečiams labiausiai padėjusius klaipėdiečius, medicinos centrai „Northway“ specialiai šiam renginiui įsteigė „Šviesos nešėjo“ apdovanojimus. Paskutinę renginio dieną festivalio scenoje padėkos raštai ir apdovanojimų statulėlės bus įteiktos trims nusipelniusiems klaipėdiečiams.

Kaip jau tapo įprasta, festivalio programą praturtins meniniai ir edukaciniai projektai, diskusijos, kiti renginiai. Sveikata – viena pagrindinių šių dienų realijų, tad festivalio svečių laukia neįprasta improvizacija scenoje „Džiazas, jūra ir medicina“. Šeštadienį festivalio scenoje šiai šmaikščiai diskusijai susitiks du savo srities profesionalai: humoristas Justinas Jankevičius ir medicinos centro „Northway“ plastinės chirurgijos ekspertas, džiazuojantis gydytojas Renaldas Vaičiūnas.

„Džiazas išgyveno pasaulinius karus, segregaciją, išgyvens ir pandemijos mestus išbandymus. Esu neapsakomai dėkinga, kad festivalio bendraorganizatoriais tapo kūrybingas medicinos centro „Northway“ kolektyvas. Ačiū jiems už patarimus ir visokeriopą pagalbą šiuo išskirtinai sunkiu džiazo kultūrai laiku. Džiugu, kad šios klinikos vadovams rūpi ne tik fizinė, bet ir emocinė klaipėdiečių būsena. Nes džiazas – ne tik muzikos stilius, džiazas - tai džiaugsmas sielai“, – kalbėjo Klaipėdos Pilies džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

jop

jop portretas
...tamsuoliu, atsilikeliu ir runkeliu krastas!

šiaip

šiaip portretas
kad straipsnis neatrodytų kaip užsakyta reklama, skaitytojams būtų gal įdomu sužinoti, kiek šimtų tukstančių eur. šiemet savivaldybė skyrė šiam "nemokamam" ir "ilgai lauktam" siaurame rate renginiui?

xss

xss portretas
Palaimintas privataus verslo renginys, už savivaldybės lėšas...bus džiazas , virusas ir pinigų džiaugsmo lietus...
VISI KOMENTARAI 35
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių