Naujųjų uostamiestyje belaukiant: gyventojams ir miesto svečiams – renginių puokštė

Pasitinkant Naujuosius uostamiestyje netrūks renginių. Gruodžio 31-ąją vyks koncertai, atviros parodos, dirbs kai kurie muziejai. Teatro aikštėje bus kalėdinė mugė, o Jūrų muziejuje šventiškai šoks delfinai.

Renginių organizatoriai skatina dalyvauti ir naujus metus pradėti geromis emocijomis.

Pasivaikščioti po Klaipėdą penktadienį 14 val. kvies "Train Your Brain – Escape Room" komanda, kuri organizuos orientacinį pasivaikščiojimo žaidimą "Dingusi Klaipėda".

Žaidimas vyks naudojantis mobiliaisiais telefonais, todėl prireiks gerai įkrauto telefono ir patogios avalynės dvi su puse valandos trunkančiam pasivaikščiojimui. Bilietus galima įsigyti internetu.

Pasidžiaugti valso ritmu besisukančiais delfinais kvies Lietuvos jūrų muziejus. Gruodžio 31-ąją 12 arba 15 val. galima rezervuoti vietas norint dalyvauti "Kalėdinėje pasakoje su delfinais". Bilietai į renginį taip pat parduodami internetu.

"Kviečiame ne tik palydėti senuosius metus!" – sako grupė "Man-go". Šventinį penktadienį 18 val. atlikėjos savo gerbėjų lauks Žvejų rūmuose, kuriuose prieš 22 metus įvyko pirmasis jų solinis koncertas.

Į Klaipėdos dramos teatre vyksiantį metų pabaigos Aistės Smilgevičiūtės ir grupės "Skylė" koncertą jau išparduoti visi bilietai. Šiemet ši grupė švenčia trisdešimtmetį, todėl žada klaipėdiečiams subtiliai šviesų šventinį koncertą.

Klaipėdos kamerinis orkestras 18.30 val. kvies į naujametinį koncertą, kuriame dainuos solistai Lina Dambrauskaitė ir Romanas Kudriašovas. Organizatoriai žada, kad programa bus emocinga ir graži, kvies atsipalaiduoti ir pasinerti į šventinę nuotaiką.

"Švyturio" areną 20 val. sudrebins Saulius Prūsaitis. Veikiausiai su juo koncertuos ir atlikėja Iglė, kurios mokytojas jis buvo "X faktoriuje".

Kultūros fabrike 18 val. vyks spektaklis-koncertas "Graži ir ta galinga". Pasirodymas žiūrovus nukels ne tik į įvairius istorinius laikotarpius, bet ir į skirtingus moters gyvenimo tarpsnius, suskambančius įvairiais muzikos stiliais.

Kultūros fabrike iki 2022 m. kovo 15 d. veikia tarptautinė tapybos paroda "100 plenero dienų". Kiekvienas parodos lankytojas galės balsuoti už patikusius autorius ir dalyvauti ekspozicijos kūrimo procese.

Užbaigti senuosius ir pasitikti Naujuosius metus padės Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelyje tradiciškai vyksiantis Klaipėdos kariliono koncertas.

Šventiniai fejerverkai dangų nušvies iš Klaipėdos piliavietės vidurnaktį.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių