Palangoje koncertuos Pietų Karolinos ritmenbliuzo ledi

  • Teksto dydis:

Rytoj 19 val. „Ramybės“ kultūros centre Palangoje (Vytauto g. 35) skambės tikras amerikietiškas bliuzas – dainuos Pietų Karolinos ritmenbliuzo ir soulo muzikos ledi tituluojama Wanda Johnson.

Dainininkė iš prigimties anksti pradėjo profesionalią muzikinę karjerą. Ši kerinčio balso juodaodė gimė 1963 m. didelėje šeimoje, kurioje augo net devynios mergaitės. Į muzikos olimpą ji pradėjo kopti 1995-aisiais ir nuo to laiko tapo žinoma ne tik gimtojoje Amerikoje,  sulaukė ir tarptautinio pasisekimo.

W.Johnson sėkmės formulė yra nuoširdus ir šiltas bendravimas su publika. Sodrus ir įtaigus dainininkės balsas puikiai dera su jos pačios kuriamomis dainomis. Tai ne kartą galėjo įvertinti daugelio bliuzo muzikos renginių – „Chicago Blues Festival“ ir „Poconos Blues Festival“ (JAV), „Eutin Blues Fest“ (Vokietija) ir „Cognac Blues Festival“ (Prancūzija) – klausytojai, taip pat melomanai, besiklausydami W.Johnson albumų „Call Me Miss Wanda“, „Natural Resource“, „Hold What You Got“ ir naujausio „Things Change“.

Per 20 muzikinės veiklos metų ji surengė koncertines gastroles Italijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Kinijoje ir kitose šalyse.

Šiomis dienomis Lietuvoje – Vilniuje, Kaune ir Palangoje W.Johnson koncertuoja su trijų muzikantų grupe – gitaristu Tico Manley'u, boso gitaristu Robbie'u Hegleriu ir būgnininku Tezu Sherardu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių