Vėjo festivalis Drevernoje „Pasileisk plaukus!“

  • Teksto dydis:

Jau visai netrukus, gegužės 27 d., Drevernos uoste šurmuliuos Vėjo festivalis.

Dienos metu, 13 val., pasirodys daugybė geriausių vaikų kolektyvų: Vilniaus popchoras „Viesulas“, vadovė J. Maziliauskienė, Kauno vaikų grupė „CACA“, „Saulės vaikai“, „Saulės vaikai junior“, vadovė J. Miliauskaitė, vaikų popgrupė „Me2čiukai“, vaikų grupė „EasyKids“, vaikų popgrupė „HappyKids“, popgrupė „Me2tis“, vadovas S. Varslauskas, Marijampolės „O lia lia vaikai“, vadovė L. Lapkauskaitė, Utenos dainavimo studija „Decima“, grupė „Saulytės“, vadovė G. Kapčiuvienė, Alytaus vokalinė studija „Bel Canto“, vadovė A. Pilypaitė, Palangos dainavimo studija „Spalvos“, vadovė A. Stonkutė, Elektrėnų popkolektyvas „Saulės spinduliai“, vadovai G. Židonytė ir A. Medzikauskas, Vievio solistas B. Trembo, vadovė I. Starošaitė, Kybartų vaikų popchoras „Spindulys“, vadovė I. Menčinskienė, svečiai iš Londono – solistė Isabella Masiulionytė bei pianistų duetas Rusnė ir Gustas Sakavickai iš Naujojo Džersio. Vaikų renginio metu nuotaiką palaikys vedėjai Irūna ir Marius Jampolskis.

Vakarinę Vėjo festivalio Drevernoje dalį sudrebins jau daug kam gerai žinomas koncertas DISKOTEKA LT. Gausus būrys atlikėjų atliks geriausiai žinomų savo hitų miksus, kurie visus pakels ant kojų. Geriausi 30-mečio hitai nepaliks abejingų su tokiais atlikėjais kaip „Man-go“, Ovidijus Vyšniauskas, „Rondo“, Žilvinas Žvagulis, Eglė Jakštytė, Simonas Donskovas, Asta Pilypaitė, „Čilinam“ (Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Stano), Irena Starošaitė, „Sare Roma“, Grupė 2 – Karolis ir Donatas, Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas, Jūratė Miliauskaitė, Vytautas Šiškauskas, Marius Jampolskis ir Irūna, „Žemaitukai“, Mia. Festivalio svečių nuotaika pasirūpins vedėjas Andrius Žiurauskas.

Viso Vėjo festivalio metu Drevernos uoste vyks mugė, bus daugybė pramogų, kurios tiks ne tik jauniausiems, bet ir vyriausiems lankytojams. Drevernos poilsio ir pramogų uostas – tai gausybės paslaugų kompleksas ant Kuršių marių kranto. Atvykę pamatysite Pamario jachtų uostą su vaizdais į Kuršių nerijos kopas, 4 žvaigždžių kempingą, baseinų bei vandens čiuožyklų kompleksą. Taip pat europietiškos virtuvės restoraną „Dreverna“ su įspūdinga terasa virš vandens, poilsio ir pramogų kompleksą, kurį sudaro lauko ir vidaus baseinai, sukūrinė vonia, masažiniai dušai, suomiška bei turkiška pirtys, šildomi relaksaciniai gultai. Poilsio ir pramogų zonoje taip pat rasite mini golfo aikštelę, lauko krepšinio ir tinklinio aikšteles, dvejus teniso kortus bei vaikų žaidimų aikšteles. Norintys aktyvios veiklos taip pat neliks abejingi – čia rasite baidarių, vandens dviračių, Sup’lenčių. Galimos išvykos laivu ar greitaeigiu kateriu Kuršių mariomis, Karaliaus Vilhelmo kanalu ar Drevernos upe.

Nepraleiskite progos nuostabiai praleisti paskutiniojo pavasario savaitgalio Vėjo festivalyje Drevernoje. Bilietus į Vėjo festivalį platina www.zuzibilietai.lt.

Daugiau informacijos www.dreverna.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

KODĖL

KODĖL portretas
KO NERAŠOMA, KAD SELAUI LEIDO KONCERTUOTI
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių