Ar Kuršių mariose galėjo paskęsti ir „Grigeo“ ateitis?

.....

..... portretas
Tai ta savala Česienė tapo Grigeo advokate

Kęstas

Kęstas portretas
Teisingai -ne iešmininkai turi atsakyti o Pangonis įmones pagr.savininkas.

Lietuvoje GYVŪNŲ p o l i c i n i n k a s turi didesnę

Lietuvoje GYVŪNŲ p o l i c i n i n k a s turi didesnę portretas
t e i s ę --nei aplinkosaugininkas, saugantis Lietuvos GAMTĄ-didžiausią MŪSŲ turtą. Juk tai ABSURDAS, todėl ir akivaizdžiai matome NUSIKALTĖLIŲ savivaliavimą ne tik t e r š i a n t , bet NAIKINANT vandens ir sausumos g y v ū n i j ą, augmeniją, o svarbiausia MŪSŲ sveikatą.

Pou

Pou portretas
Kur gi tas zalias Balsys kad nesigirdi gal dar su gribauskaite gavas kapoja

Tinkis vinkis

Tinkis vinkis portretas
Prie sito nusikaltimo reikia prideti lansbergio teroristinius aktus snoro nusavinima paskolos su 10 procentu paemimu laivo duju issinuomavimu tris kart dauiau negu kainuoja ir kt

Demokratineje-teisineje

Demokratineje-teisineje portretas
valstybeje ,tai dabar jau miesto meras ir jo patarejai turi atsistatydinti ,kad netrukdytu tyrimui.Kai reikes prokurorai juos pakvies.ir issiaiskins ,kaip jie galejo ko nezinoti ,algas tai pastoviai gaudavo.Kitas dalykas ir tas meras ir jo partija buvo Seime,tai jis ir jo kompanija prieme istatymu s,o kokie jie yra tai aisku ,kad dar nera normaliu smarves vienetu ,negali kada nori aplinkos apsaugos darbuotojai tikrinti ,nera atatinkamu bausmiu ,kaip asmens turto konfiskavimas ir kt.Kalba eina apie gamtai zala.o kokia zala zmoniu sveikatai ,ji pasireiks ne is karto ne po metu ar dvieju islys ir plauciu vezys ir kitos ligos ,alergijos ,apsigimimai ,kur musu daktarai profesoriai ir docentai ka jie padare siuo tarsos klausimu ,del vaiku sveikatos .Nieko nesigirdejo ,juk naujagimiui tai dujokaukes neuzdesi.O tiems zaliesiems tai is viso reikia sleptis krumuose ,mieste virs desimt metu padidejusi tarsa ,o jau jie issimiegojo ,o gal .issipagiriojo,jiems tai geriausiai patiems atsistatydint

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis portretas
N. Puteikis ir K. Krupavičienė: "Grigeo“ turi būti nacionalizuota“ Gintautas |Pangonis, „Grigeo“ grupės pagrindinis savininkas ir vadovas, turi visas galimybes išvengti atsakomybės, primesti padarytų nuostolių atlyginimo naštą visiems mokesčių mokėtojams ir perkelti verslą iš Lietuvos į užsienį. Todėl „Solidarumo“ profsąjungos vadovė Kristina Krupavičienė ir Centro partijos „Gerovės Lietuva“ vadovas Naglis Puteikis kreipiasi į Vyriausybės vadovą Saulių Skvernelį, ragindami nedelsiant imtis „Grigeo“ nacionalizavimo procedūrų. Lietuva turi liūdnos patirties, kai socialiai neatsakingi verslininkai ne tik padaro nuostolių didelėms visuomenės grupėms, bet ir spėja pabėgti iš Lietuvos, išsiveždami turtą ir lėšas, kurių užtenka vėliau teistis su Lietuva tarptautinėse institucijose. Nerangi teisėsauga sudarė galimybes iš Lietuvos pabėgti „Ūkio banko“ savininkui V.Romanov, „Snoro“ banko pagrindiniams akcininkams V. Antonov ir R. Baranauskui.

Linas Balsys seime nuo 2012 m ?

Linas Balsys seime nuo 2012 m ? portretas
ir ką padarė , kokius siūlymus teikė , kaip seimo narys , toks visas žaliasis , kad ta sisteminė opa būtų " išgydyta " ? Ar vėl tik tuščios kalbos ir DARYTI TURĖJO KITI ? Nusibodote užėmę tik kėdes ir NIEKO iki nelaimės NEDARĘ . Laišką vėl rašo visuomenininkai , kurie išreiškia rūpestį darbuotojais , o Balsys tik pritaria ? Na , kada pradėsime galvoti ką renkame į seimą ? Kiek dar rinksime tik kalbančius ? Matyt tie kalbantys ir jaudinasi , kad " išrinko ne tuos ir " kurie PRADĖJO DIRBTI , todėl nuo pirmos dienos dergia " valstiečius " ? ir piliečiai pradėjo skirti kas tikrai bando keisti ? Pavojus sočiai seimo algai ir privilegijuotam sluoksniui ? NEBETIKIU NEI VIENU , BUVUSIU VALDŽIOJE , IKI " valstiečių " , nes mano nuomone tai jūs NIEKO NEDARĖTE tuo leisdami įvykti tokioms taršoms , o ne žmogeliai , kurie net teisės spręsti darbe neturi teisės .

giedrius

giedrius portretas
Blogiausia,kad šitoje ''demokratiškoje ir teisinėje'' valstybėje,niekas už tai kalėjiman nepateks.Praras postus,gaus kitus ir viskas.O ;;nedemokratiškose'' šalyse,tokiose kaip Baltarusija,Rusija,Kinija daugybė atsakingų pareigūnų atsidurtų kalėjime.

KLP

KLP portretas
man zodis pangonis skamba kaip keiksmazodis, o del imones nuostoliu galvoti isvis neverta, ji per tiek metu jau spejo atidirbti tuos pinigus kuriuos sutaupe ir paverte i kapitala.

Marčius

Marčius portretas
Neringos savivaldybė taip pat renka "vartų" - ekologinį mokestį, tik kam panaudojami tie milijonai?

Anonimas

Anonimas portretas
Sausi neislisit, net nesvajokit. Imone dirbs, aplinkosauga saugos, taciau kiti zmones vadovaus, kiti saugos.

ealybei

ealybei portretas
Ar tavo vaikai dar gyvi, Realybe? Tai kaip gi čia, sakai, kad mūsų vaikai buvo nuodijami.

BURBULAS

BURBULAS portretas
Burbulas pūčiamas toliau. Kada jis sprogs? Ir ką labiausiai aptaškys?

Realybe

Realybe portretas
Ziuriu atsakingos tarnybos pradejo plauti mundurus. O esme yra tokia ,kad buvo daroma Diversija- nuodijamas vanduo. Daug metu. Ir apie tai garantuoatai zinojo Makunas, Trys merai Grigeo vadovybe ir techninis personalas, Aplinkosaugos vadai ir kereiviai. Visos sios uteles nuodijo mus ir musu vaikus - kaip pasakytu teisninkai - tiesiogine tycia. Ar bus nukirsta tiek galvu - manau , kad ne. Kaltas liks pensijinio amziaus santechnikas Rapolas, sukineje kazkokia sklende

Kuvalda

Kuvalda portretas
Kokios dar Kuršių marios Dumpiuose? Kurioje vietoje tos nuotekos buvo išleidžiamos į Kuršių marias?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių