Archeologai mena mįsles: po žeme ir bažnyčios, ir Klaipėdos miesto praeities detalės

Grįžti į straipsnį

Kapinės

Kapinės portretas
Pasirodo ši evangelikų-liuteronų kirchė buvo pastayta ant kapinių. Gal archeologė pastikslintų kaulų amžių ir kokios tuo metu ten galėjusios būti kapinės. Užrašas po fotografija " palaidojimai atsidūrę pastato konstruktuose"

Efa

Efa portretas
Kazkada toj vietoj buvo medinis univermagas t.y indu ,instrumentu,cheminiu medziagu,baldu parduotuves ir didziulis miesto tualetas nuo Manto gtv.....

Bubas

Bubas portretas
Manau kad "miestas" turetu susikoncentruoti ties piliaviete. Bažnyčia tegul rupinasi bažnyčios atstovai kunygai ar klapčiukai su ištiesta ranka ir dievo pagalba surinktu naujai bažnyčiai.

to Nabažaitė

to Nabažaitė portretas
Vokietijos archyvai atviri-breziniai,foto tik imk ir naudok.Sildymo sistema-radijatoriai veike XIXa pabaigoje,kam kazka isradineti?

Jo.....

Jo..... portretas
Na dekuok Dievs vel palik isknise archeologai ir nieko nevyks metu metus. Nors miestieciai priprate prie tokio kiaulininko kaip prie Birzos tilto isknista, ar ¨"Baltijos" padegelis tiek metu stovi, ar tas pats metai is metu vaizdas Skerdeju gatveje...

>#

># portretas
Žydai ir nemeluoja jie sako tik tai ka tu nori girdeti. O visa kita tai tavo problemos:)

To ka

To ka portretas
Pažiurek i kita tilta buves viadukas per geležinkeli( kadaise atvežtas iš Šilutes) guli isardytas Klaipedoje gelžinkeliu teritorijoje:)

Ka

Ka portretas
HA HA Jūs pažiūrėkit į tiltą, Šernuose, per minijos upę, jis yra ant žemės, Šernų tiltas (kodas 31051). Savo laiku buvo apaugęs žolėm, dabar jau auga 2 m beržai. Kam reikalingas tas kultūros paveldas, jei tai kas prieinama nėra elementariai prižiūrima. Kam ta istorija. Gal tik dėl kasinėjimų ir tt sukamas versliukas.

#

# portretas
Taip, taip, o Lietuvai viso labo keli šimtai metų.. Vokiečiai juk pasakė, o jie kaip ir žydai niekada nemeluoja....

>tomas

>tomas portretas
Barbarai:) karas yra karas.

tomas

tomas portretas
Reikia maksimaliai restauruoti unikalią bažnyčią pagal turimus ir gal dar atrasiančius reliktus ir dokumentus, ked grąžintume Klaipėdai barbarų suniokoto miesto vaizdo detalę.Stiprybės ir pasišventimo archeologams, architektams ir statybininkams!

Burui

Burui portretas
Ne, seno Memelio/Klaipedos nesugražinsi ir su autentiškom medžiagom.

To >

To > portretas
Jo buvo ten magazinas medinis vieno aukšo išilgai gatves.

Buras

Buras portretas
Greiciau pradekite atstatymo darbus, nors kiek miesto architektura sugris i buvusi lygi... Svarbu nenaudoti butaforiniu medziagu, kaip Kauno pilies atstatyme.

>

> portretas
Ten kasta perkasta.Toje vietoje,ant baznycios pamatu,pastatytas buvo medinis unvermagas,manau seni irkluotojai prisimena,jo statyba,kai niekam nerupejo istorija.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių