Atėjus vasarai „Žiemys“ surengė regatą

Atėjo pati tikriausia lietuviška vasara, kurios skaidriai žalsvame fone ir smagiame vėjyje įvyko pirmoji Klaipėdos krašto buriavimo mokyklos „Žiemys“ namų regata.

Prie regatos prisijungė Ula Venslovaitė iš Šiaulių, Vėjas Kašėta iš Nidos buriavimo mokyklų ir du sportininkai iš Ukrainos Anastasija Švai ir Mykola Ustinovas. Buriuotojų šokius ant vandens paskutinę dieną stebėjo regatos rėmėjas lietuviškų elektrinių autobusų gamintojo „Dancer“ vadovas Alvydas Naujėkas.

Už puikias varžybas dėkojama treneriams ir teisėjams: Mindaugui Jonuškai, Mariui Nagdasovui, Eugenijui Čabiui ir Kotrynai Kneižytei. Su Tėvo diena pasveikinti visų buriuotojų tėčiai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nuotrauka

Nuotrauka portretas
Optmistas Nr. 750 nuotrauka patiko, atrodo,kad forštevenis "sulindęs" į bangą. Įdomiai...

Skurdus straipsnis

Skurdus straipsnis portretas
Ko taip skurdžiai aprašote vaikų buriavimo varžybas? Kiek dalyvių buvo, kokios jachtų klasės dalyvavo, kokio amžiaus vaikai - sportininkai. Kiek plaukimų buvo? Nieko, informacijos nulis. Matyt niekas nepamokėjo už straipsnį. Tai kam čia stengtis. Čia kaip apie mirusį: gerai arba nieko. O nuotraukos geros kaip nekeista. Įdomu kas tikrasis nuotraukų autorius.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių