Atgimimo aikštėje – jūriniai konteineriai

Šių metų Jūros šventė jau eina užmarštin, bet Klaipėdos Atgimimo aikštėje vis dar stovi ketvirtąjį liepos savaitgalį pastatyti jūriniai konteineriai. Klaipėdiečiai gūžčioja pečiais ir svarsto, ar galima dar labiau sudarkyti didelių permainų laukiančią vieną pagrindinių miesto aikščių.

Du konteineriai išmarginti linksmais piešiniais, todėl iš tolo traukia akį. Smalsuoliai eina arčiau ir tada susivokia, kad konteineriai užrakinti.

Pusantros savaitės prie jų niekas nevyksta. Todėl žmonės įtaria, kad šių griozdų tiesiog nespėta išvežti tvarkantis po Jūros šventės.

Kad ir kokie margi, tai vis tiek yra metaliniai konteineriai – primityvūs ir griozdiški, o vienas jų dar ir užstoja didžiąją išradingai tvarkomo gėlyno dalį.

Kadangi greta šių konteinerių, ant žolyno, stovi ir dar vienas akcentas – kubo formos reklaminis stendas su atspaustomis jaunų žmonių nuotraukos, galima įtarti, kad Atgimimo aikštėje formuojama jaunimo renginiams skirta erdvė.

Šiemet Klaipėda – Europos jaunimo sostinė. Jos tarybos pirmininkas yra Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos vyriausiasis patarėjas Deividas Petrolevičius.

Jis patikino, kad konteineriai aikštėje pastatyti Europos jaunimo sostinės reikmėms.

"Šalia turėtų atsirasti dar keli jūriniai akcentai. Tikslas – kad čia vyktų įvairūs renginukai. Jūros šventės metu ten pasirodė įvairios jaunų žmonių grupės, nes vienas konteineris gali tapti scena. Toje aikštėje turėtų virti gyvenimas", – aiškino D.Petrolevičius.

Pasak valdininko, konteineriai aikštėje pastatyti laikinai.

Didesnė šių metų dalis jau praėjo, į pabaigą skuba ir vasara. D.Petrolevičius aiškino, kad Europos jaunimo sostinės reikalais besirūpinantys žmonės dar tik ketina atsirinkti iš savo narių administratorių, kuris prižiūrės aikštę ir bus atsakingas už renginių joje grafiko sudarymą.

Administratorius bus įpareigotas, kad kiekvieną savaitę aikštėje vyktų bent pora renginių arba veiklų.

Tam projekto organizatoriai įsigijo kėdžių, dar planuoja pirkti muzikos instrumentų.

"Kol nevyksta Atgimimo aikštės rekonstrukcija, mes planuojame joje įrengti jaunimo erdvę, kur jaunimėlis galėtų susirinkti, ten galės vykti įvairūs koncertėliai, susitikimai, diskusijos ir panašios veiklos, numatytos jaunimo sostinės programoje. Galbūt pavyks padaryti, kad ten galima būtų atsigerti kavutės ar arbatos. Tuo pat metu čia bus įgyvendintos kai kurios veiklos, jos galėtų čia vykti iki metų pabaigos", – teigė D.Petrolevičius.

Paklaustas, ar patinka aikštės estetika, valdininkas atviravo, kad jam dabar Atgimimo aikštė atrodo geriau nei tada, kai ji buvo tuščia.NAUJAUSI KOMENTARAI

Na taip

Na taip portretas
galvoju kad tokie ,,kūrėjai" ir siekia tikslo provokuoti visuomenę, kelti jai pykčio, šokiravimo ir pasibjaurėjimo jausmus.Tokia dabar didelė mada. Kaip ir pe de rastai.:D),,Tipo" čia dabar tokios vertybės kad jas kur...Tai bent sulaukėme Kultūros Lietuvoje:D)

RAMUNAS

RAMUNAS portretas
palikit emigrantams :)

Apakes

Apakes portretas
Sedi profesoriai projektuotojai ir tarybos nariai bei galvoja , ka galetu Klaipedos centro pagrindineje aiksteje sukurti , vieni sako parka , kiti sako padarykime laisvalaikio erdve , treti siulo siuolaikiska muzieju ir cia islenda liberalu ideja - o davai PARKINGA . Visi nusciuva ir pradeda ploti , plojimai girdisi iki Vasiuku . Visi pasaulio architektai ir landsafto dizaineriai apake , o cia tai ideja!!!
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių