Automobilių statymas pajūryje – jau mokamas

Niekšai

Niekšai portretas
Galėtų nusikelti nuo jūros savo bakūžes ir nebūtų problemų kurias čia (censored) "sprendžia". Kiek brendžio dėžučių atneša tas parkomatų bizniukas?

Anonimas

Anonimas portretas
ale kam tu skirstymu reike,padarytu visiems viena plana ir gerai butu,o dabar vaivorykstinem suskirsto spalvom

Nesupratau

Nesupratau portretas
Suvažiuoja į Klaipėdą iš priemiesčių, kitų rajonų, atvyksta ir iš tolimesnių Lietuvos vietovių ir nesunkiai randa vietas, kur automobilis gali stovėti nemokamai, pavyzdžiui, Naujojo turgaus artimuose kiemuose, gatvelėse, nemokamoje aištelėje automobiliams, yra tokių vietelių ir senamiestyje. Stato automobilį, už vairo sėdi žmogėnas ar kokia su papirosu dantyse froilen ar madam. Variklis įjungtas, išmetamosios dujos laimingai eina kartu su sunkiosiomis dalelėmis, kurios itin kenksmingos žmonių sveikatai mat sukelia vėžį ir plaučių patologijas, kurios net nepagydomos. Tai variklis įjungtas, mašina "dirba", degalai deginami, miestiečiai ir pirmiausia vaikai sukvėpuoja visą šlamštą. Galimai daugelis tokių vairuotojų tiesiog turi išdeginti veltui gautus degalus arba išvykę iš savo kaimo, rajono, sodybos demonstruojasi esą "veikia" yra neva dirbantieji ar net kokie verslininkai iš namų tai važiuot kur niekas nemato, reikia. Be to, jei variklis įjungtas, galima nemokamai stovėti miesto centre

Anonimas

Anonimas portretas
Klp trolis..dziagiatws.kai jus skalpuoja mokesciais..

klp

klp portretas
Šaunu ,seniai reikėjo.Kas turi mašinas ,tas pajėgus ir susimokėti.

>ttt

>ttt portretas
Šiandieniniai žurnalistai jau kitos kartos - bile pliusiuką užsidėt dėl atlyginimo bet ką parašliavojus. O kam čia sąžiningai dirbti, stengtis, drąskytis, sueis ir taip...Tokia tat feisbukinė karta atėjo...

ttt

ttt portretas
visai nupušo žurnalistai,nei tikslių kainų, nei schemų. apibendrintai ir vaikai parašo, o Jūs turėtumėte bent kažkiek įdėti pastangų normaliam straipsniui parengti.

Eureka

Eureka portretas
Reikia apmokestinti Melnrages, Giruliu privacius kiemus ir teritorijas. 24/7. Tegul storasikniai moka, gal nebekils debiliskos idejos?

Anonimas

Anonimas portretas
Paiskinkit Ka daryti žmonėms kurie važinėja su tarnybine mašina? Seniau grįždavai po 6 ir ramu, o Ka dabar iki 10. Visai nuprotejo?

Melnragė

Melnragė portretas
Dar reikia didinti parkavimo kainas, kad būtų tvarka Melnragės gatvėse.

Anonimas

Anonimas portretas
Autoriui..nepabodo kartotis? Jau 4 straipsnis..

Suskiai

Suskiai portretas
Kokios kainos, kodel neidetas bendras akiplesiskai pabrangintu ir isplestu "aiksteliu" planas. Pusyno gatveje uz ka moketi, uz duobes kelyje ir dulkes? Plesikai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių