Bendrovė „Gatvių apšvietimas“: per karantiną darbų padaugėjo

 • Teksto dydis:

Klaipėdos miesto savivaldybės kontroliuojama bendrovė „Gatvių apšvietimas“ šiais metais laimėjo jau šešis konkursus apšvietimo įrengimui ir du projektavimui.

Pagal anksčiau laimėtus rangos konkursus šiuo metu bendrovė vykdo didelės apimties darbus keturiuose objektuose Klaipėdos mieste: įrengia apšvietimo ir išmaniųjų šviesoforų sistemas Tilžės – Mokyklos gatvių sankryžoje, keičia apšvietimo stulpus ir šviestuvus Taikos prospekte nuo „Akropolio“ iki „Avitelos“, įrengia šviesoforus ir gatvių apšvietimą Joniškės – Liepų gatvių sankryžoje ir analogiškus darbus vykdo Šilutės plente, atkarpoje tarp Kauno ir Paryžiaus Komunos gatvių.

Išvardintose uostamiesčio vietose bus įrengti nauji ekonomiški gatvių šviestuvai, sutaupantys iki 50 proc. elektros energijos bei apšviestos pėsčiųjų perėjos.

„Darbuotojai juokauja, kad jau ne tik jie, bet ir mūsų technika įkaitusi iki raudonumo nuo darbų tempo. Išties karantino metu Klaipėdos gatves rekonstruojantys statybininkai naudojasi situacija, kai sumažėjęs eismo intensyvumas ir orai leidžia projektus vykdyti greičiau, todėl ir mums tenka derintis prie jų – keisti grafikus ir sparčiai lėkti iš objekto į objektą“, – padidėjusio krūvio priežastis vardijo Vaidas Ramanauskas, bendrovės „Gatvių apšvietimas“ laikinasis generalinis direktorius.

Antroje metų pusėje iš pagrindinių miesto arterijų „Gatvių apšvietimo“ darbininkai persikels į gyvenamuosius uostamiesčio kvartalus. Bendrovė laimėjo konkursą apšviesti daugiabučių kiemus Sportininkų g. 20-28, Pušyno g. 23, Taikos pr. 94, 96, 98, Pietinės g. 4, 6, 8, Minijos g. 133-137, Nidos g. 46-48, Sulupės g. 18-20, Taikos pr. 105-117, Nidos g. 1A-1B; Statybininkų pr. 28, 30, 32.

Šviesios permainos laukia ir praėjimo tarp Pievų tako gatvės 14 ir 16 namų, Simonaitytės kalno, Kaštonų gatvės ir tako tarp Veterinarijos ir Inkaro gatvių lankytojų – bendrovė „Gatvių apšvietimas“ projektuoja apšvietimą šioms miesto erdvėms.

Visuose projektuose numatyta įrengti tik naujos kartos LED apšvietimo sistemas. Be to šiemet skirtingose uostamiesčio vietose, daugiausia ten kur į mokyklą eina vaikai ar didesni pėsčiųjų srautai, daugiau kaip 250 senos kartos šviestuvų bus pakeisti LED‘ais.

„Iš esmės esame specializuota statybinė įmonė. Šiems metams kontraktų jau turime pakankamai, bet dėl karantino sukeltos sumaišties statybų sektoriuje mums gyvybiškai svarbu kiek įmanoma didinti darbų apimtis ir plėsti paslaugų spektrą“, – apie bendrovės planus kalbėjo V. Ramanauskas.NAUJAUSI KOMENTARAI

labai gerai

labai gerai portretas
Džiugu,kad visur tvarkomasi ir

Mažiau pirkite už pirktus straipsnius

Mažiau pirkite už pirktus straipsnius portretas
Reikia džiaugtis, kad sueini su usuotais bebrais
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių