Dangėje – šventinis festivalis

Šventinę Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną Klaipėdoje, Dangės upėje, vyksta Vandens sporto šakų festivalis. Miesto centre vykstanti sporto šventė sutraukė daug žiūrovų ir dalyvių.

Visą dieną netoli Dangės krantinės fontanų vyksta šurmulys, čia įsikūrę festivalio organizatoriai skelbia apie sporto rungčių ir varžybų pradžia, pabaigą bei laimėtojus.

Į varžybas įsitraukė ir profesionalūs sportininkai, ir pramogų ištroškę miestiečiai bei svečiai. Organizatoriai į kai kurias veiklas ragino registruotis iš anksto.

Viena smagesnių rungčių, kur reikalinga išankstinė registracija, – „Dangės dvikova“ katamaranais. Mėgėjiškos žvejybos varžybos prasidėjo ankstyvą rytą. 7 val. ryto dalyviai jau sumerkė į upę meškeres. Jauniausiam dalyviui buvo vos treji, vyriausiajam – 84-eri.

Dangės krantinėje ir upėje visą dieną – daug judesio, dalyviai rungiasi daugybėje įvairių rungčių, varžybų ir atrakcijų.

Vyko baidarių ir kanojų sprinto varžybos, pramoginis irklavimas turistinėmis baidarėmis, irklentėmis, padangomis, aštuonviečių valčių sprintas, popietę vyko vikingų valčių lenktynės ir minėtoji „Dangės dvikova“ katamaranais.

Atnaujintame Danės skvere pastatyta scena, kur vyksta įvairūs konkursai ir žaidimai, nugalėtojai apdovanojami, vaikams ir jų tėveliams čia yra daug smagios veiklos.

Šiemet Vandens sporto festivalyje yra naujovė – Danės skvere surengta vandens sporto įrangos ekspozicija ir pristatymas.

Tai vienas iš gausybės renginių, skirtų Klaipėdos miesto 770 metų gimtadieniui.

Renginio organizatoriai: Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos irklavimo centras ir BĮ Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla.NAUJAUSI KOMENTARAI

o

o portretas
matomai ir sventes nepaprastos juk ir padetis /nepaprasta/ juk visa saika atostogauja galima atsipust ir duda papust ir grigeo nebesmirda ?===
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių