Dangės skvero rekonstrukcijai – išbandymai

 • Teksto dydis:

Neseniai prasidėjusi Dangės skvero rekonstrukcija jau susidūrė su pirmaisiais netikėtumais. Nors trukdžiai ir nėra neišsprendžiami, neatmetama, kad tai gali kiek pratęsti numatytą darbų terminą. Įtakos procesams turi ir daugelį sričių ribojantis koronavirusas.

Ženklai, kad Dangės skvero rekonstrukcija gali kelti iššūkių, atrodo, reiškėsi nuo pat projekto įgyvendinimo starto – vos pradėjus darbus, kilo nemenkas šurmulys dėl skvere kertamų medžių.

Galvosūkių kyla ir tolesniuose etapuose.

"Sekasi gana sunkiai, tačiau darbai vyksta. Prasidėjo krantinės tvirtinimo darbai, tiesiami inžineriniai tinklai", – situaciją apibendrino Klaipėdos savivaldybės Projektų įgyvendinimo priežiūros poskyrio vedėjas Romualdas Stasiulis.

Pradėjus darbus išryškėjo kai kurie nenumatyti aspektai. Pašnekovo teigimu, susiduriama su tam tikromis problemomis dėl esamų inžinerinių tinklų – yra vietų, kur planuose tinklai nebuvo numatyti arba yra netiksliai pažymėti, tad tenka tikslinti projektą.

"Senamiestyje dirbdami mes nesitikime, kad viskas bus taip, kaip nupaišyta", – neslėpė R.Stasiulis.

Be to, pradėjus kasti tranšėjas inžineriniams tinklams, atidengti archeologiniai radiniai, buvusių pastatų pamatai.

Rengiant skvero rekonstrukcijos projektą, buvo atlikti žvalgomieji archeologiniai tyrinėjimai, o pradėjus darbus turėtų vykti detalieji tyrimai, tačiau jų eigą stabdo šalį užgriuvęs koronavirusas.

"Tuos archeologinius radinius reikia įvertinti komisijai, tačiau dėl koronaviruso ji negali rinktis", – sakė R.Stasiulis.

Todėl Kultūros paveldo departamento bus prašoma leisti radinius įvertinti vietinei komisijai.

Neatmetama, kad šios visos nenumatytos aplinkybės gali kiek pratęsti darbų terminą. Pradedant darbus planuota, kad rekonstrukcijos darbai bus baigti iki artėjančių metų liepos.

Iš viso šis projektas atsieis beveik 11 mln. eurų.NAUJAUSI KOMENTARAI

zuzu

zuzu portretas
netrauk i nakti,kiek ten atvezta kaulu ir akimenu ir kiek prasysite uz tai,juk prie krantines,gali atsiverti ir piramides?Kada tais makleriais uzsims tie ,kurie turi skaiciuoti musu eurikus ir neleisti tiems zulikams atvirai,nebaudziant plesykauti,juk aferos seka viena paskui kita,gal atsipeikime?

Veronikas

Veronikas portretas
Broliai ir sesės, išgelbėti gali tik kryžiai, daug kryžių, tad statykime juos ir melskimės nes kitaip antikristai sunaikins gražiausią Europoje skverą. Nieko nebijokite , mūsų reikalas teisus - mes nugalėsime!

Dovilė

Dovilė portretas
Gaila man šito miesto. Su tokia valdžia - nekenčiančia gamtos, nemylinčia žmonių, Klaipėda jau seniai pasmerkta.
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių