Daržų gatvei ieško akmenų

Daržų gatvės grindinys kelia galvos skausmą ir klaipėdiečiams, ir miesto valdžiai. Gyventojai baiminasi, kad senieji gatvės akmenys gali pradingti, o valdininkai neapsisprendžia, koks grindinys čia tinkamiausias, ir žada jo ieškoti užsienyje.

Daržų gatvės grindinys kelia galvos skausmą ir klaipėdiečiams, ir miesto valdžiai. Gyventojai baiminasi, kad senieji gatvės akmenys gali pradingti, o valdininkai neapsisprendžia, koks grindinys čia tinkamiausias, ir žada jo ieškoti užsienyje.

Sukrovė ir išvežė

Klaipėdiečiai baiminasi dėl senųjų Daržų gatvės akmenų likimo.
Vienas miestietis pasakojo, kad pirmadienio vakarą čia buvo iškastas senasis grindinys. Akmenys buvo sumesti į krūvą ir greitai išvežti.

"Asfalto danga šioje gatvėje buvo nuimta seniai. Akmenys buvo matyti tik vienoje vietoje. Pirmadienį darbininkai viską nugrandė, iškasė akmenis, o vakare sukrovė į mašiną ir išvežė", – dėstė klaipėdietis.

Vyras įtarė, kad krovinys gali nebegrįžti į Daržų gatvę ir bus panaudotas kitur.

"Tokie akmenys tikrai nepigiai kainuoja. Juos būtų galima panaudoti Daržų gatvėje. Keista, kad akmenys buvo taip greitai išvežti", – stebėjosi vyras.

Nugabeno į įmonę

Daržų gatvę remontuojančios įmonės vadovas Dainius Zokas pasakojo, kad akmenys nuvežti į bendrovės teritoriją, kur jie yra saugomi.

"Nereikia stebėtis, kad akmenys išvežti operatyviai. Nėra ko čia žaisti. Ruošiame gatvės pamatus, o jie trukdė dirbti. Akmenys parvežti į mūsų įmonės teritoriją, suskaičiuoti, supilti į atskirą krūvą. Iš viso trys sunkvežimiai", – tvirtino vadovas.

Įmonės teritorijoje taip pat yra sudėti akmenys, kurie liko iš J.Janonio, Joniškės gatvių.

Anot D.Zoko, laukiama savivaldybės sprendimo, kokia danga turi būti Daržų gatvėje.

"Norima, kad viskas būtų ne tik kuo autentiškiau, tikroviškiau, bet ir patogu. Savivaldybės atstovams rodome įvairius raštus iš turimų akmenų. Gal ką nors išsirinks, ir jie grįš į Daržų gatvę. Mums tie akmenys tikrai nereikalingi", – tikino vadovas.


Šiame straipsnyje: Daržų gatvėgrindinysakmenys

NAUJAUSI KOMENTARAI

Bobute

Bobute portretas
Is tasytu akmenu yra sumuryta tvorele ,Manto gatveje prie parko.

...

... portretas
Akmenų yra Mosėdyje :D

sėkmės

sėkmės portretas
Autentiškas grindinys niekada nebus patogus! Vaikštau su tikrai patogiais sportiniais bateliais, bet kiekvieną kartą, praeidama mūsų senamiesčio gatvelėm, rizikuoju išsisukti kojas:)))
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių