Dėl Uosto direkcijos – raštas VMI | kl.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Dėl Uosto direkcijos – raštas VMI

7 2025-05-31 12:00

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Jerry

Nori susirasti moterį vienai nakčiai? Užeik -> NU4.FUN
0
0
Liet.

Nu nieko tie visi barygos jau prieina liepto galą,uostas tusčias
0
0
Bielai teršė?

Gerai, dulkiu nebėra
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Liet.

Čia irgi yra tiesos
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Manyčiau

Uostas parazituoja Lietuvos žmonių sąskaita. Ne tik Klaipėdos gatves, bet ir Lietuvos kelius niokoja sunkiasvoris transportas, kuris veža krovinius į uostą. Uostui nauda, o kelių tvarkymas iš biudžeto. Uostas turėtų skirti gerokai daugiau pinigų ne tik Klaipėdos gatvėms, bet ir į kuriamą kelių fondą.
22
-1
seklys Morkele

Visa ta taip vad direkcija sodinti ir susaudyti kas antra. Tai butu teisinga ir sazininga ir didele nauda geroves valstybei.
13
0
Ir vėl liberkonserVatų valstybės valdymo metu

Pokyčiai į akcinę bendrovę !!! Klaipėdiečiai per visus rinkimus turėtų " atsiminti " kas nekenčia nei jų , nei Klaipėdos . Konservatoriai + politinės korupcijos byloje nuteistos partijos Liberalų sąjūdis atstovai seime, nes " virsmas kaip bus gerai " įvyko jų seimo daugumos pritarimu.
12
-2