Dėl vietos darželyje – netikėta sumaištis: žinoma medikė uostamiestyje susidūrė su karčia realybe

Oho

Oho portretas
Atvažiavo dirbti Klaipėdai. Reikėjo važiuoti ten, kur ir butus siūlo nemokamai...Klaipėdai, pasirodo, nereikia žvaigždžių, savų užtenka

Ramunė

Ramunė portretas
O kuom išskirtinė! Kai važiavo, turėjo žinoti, kad darželio kieme nebus. Ir tai, siūlo Baltijos pr., netinka, kiti iš vis negauna, o jai dar pasiūlė ir čia bėda...prisiviliojo...per prievartą niekas nevarė, pasvėrėte, reiškia pati norėjote...

užkniso tie "Herojai" su savo sužvaigždejimu

užkniso tie "Herojai" su savo sužvaigždejimu portretas
Nu jau tegul nejuokina ponia daktare! Kilimo nepatiesti centrineja gatveja?

Anonimas

Anonimas portretas
vilniuje dar baisesnė tvarka neųokiravo, o Klaipėdoje šokiravo? Cirkai.

Lina

Lina portretas
Kada 1 vaikui teks ne 3 kv.m.,o bent kaip kaliniui- 5 kv.m? Jokių higienos normų dauguma neatitinka.Visi tyli,visiems gerai.

Kęstutis

Kęstutis portretas
Nesuprantu Ceplienė jūs ką ne Klaipėdoje gyvenate ar visai nevaldote situacijos. Aiškina ji kad vietų darželiuose yra. Tai dabar pat tegul paskelbia kuriam darželyje ir kiek vietų yra. Eilinė Klaipėdos savivaldybės biurokratė. Pagaliau pradėkite dirbti po velnių.

O ko stebėtis,

O ko stebėtis, portretas
kad nestatė?.. Juk visus trisdešimt metų (su pertrūkiais) tik rusai puolė, tik puolė ir puolė.... Negi galima statyti, kai kas nors (nors ir su pertrūkiais) puola....

Liberalas Gintaras V.

Liberalas Gintaras V. portretas
Per 30 metų Klaipėdoje nebuvo pastatytas nė vienas vaikų darželis ir nė viena mokykla. O ko stebėtis, kad miestas sensta?

Pas mus visa pagalba

Pas mus visa pagalba portretas
- migrantams. Tai va, kiek nužengta per 30 metų...

to Jonė

to Jonė portretas
Ko tu čia loji ant bedarbių. Tegul buržujai moka normalias algas, tai žmonės dirbs, o ne tenkinsis pašalpa.

Jonė

Jonė portretas
Žinoma, nėra lėšų ten kur tikrai reikia. Svarbiausia paremti bedarbius (lodorius) po 200 eurų. Pas mus tiek prikūrė nelogiškų įstatymų, kad visiems darosi sunku gyventi. Kad darželiai perpildyti nelabai tikisi.

Tevas

Tevas portretas
Grubliauskui svarbu savo vaikai ir skuru parku statyba

Darzelis

Darzelis portretas
Širdis skauda verslininkams, neteks kompensacijų, jei plėsis ir gerės savivaldybės. Iš ko senus namus reiks išlaikyti, paverstus darželiais. Pirma savo interesas, o po to tik vaikas.

Pirmyn

Pirmyn portretas
Ar taip sunku pagretinti tokius dalykus? Juk tokia jauna medikė reikalinga miestui? Dar vienas dalykas glumina.Tai aukso gysla privačiose darželiuose, mokyklose. Gauna ir valstybės krepšelius, ir pasirinkimo neturinčių tėvelių pinigus. Todėl per porą metų garsi "dinastinė" šeima švietimo versle susižeria DVYLIKA MILIJONŲ pelno !Klaipėda, atsibuskite, reaguokite operatyviai, juk Taryba pajėgi padėti ir šiuo konkrečiu medijės Eglė atveju.

Ar aisku doktorka

Ar aisku doktorka portretas
Bapkyciu reikia duoti,netik imti…

Ita

Ita portretas
Visus vaikus lauk is darzelio kuriu mamytes nedirba, bus vietos dirbanciu pilieciu vaiku ....o tokiu super mamu nemazai ......

Hmmm

Hmmm portretas
Darželių verslininkai nerimauja, pajamų dalies negaus... Tačiau Klaipėdoj skirtingai nei rajone iš tiesų daug valstybinių darželių, tai reikia pirma užpildyti valstybinių darželių vietas, po to, kas negauna jau privatūs gali teikti paslaugas. O verslininkė siūlo neberemontuoti valstybinių darželių ir palikti juos sugriūti ar kažką ne taip supratau?

Anonimas

Anonimas portretas
aa nauji kaimieciai ir taip visas vietas yra uzeme .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių