Eglutės iš Vitės kvartalo iškeliavo į zoologijos sodą

Pilna karinio sunkvežimio priekaba dar nenubarsčiusių spyglių eglučių ketvirtadienio rytą iškeliavo į Klaipėdos zoologijos sodą.

Nupuošti ir prie šiukšliadėžių išmesti Kalėdų medeliai kasmet kelia nemalonias emocijas. Tėvai dažnai turi sugalvoti romantiškas šių eglučių istorijas, kad vaikai išlaikytų pakylėtus jausmus pačiai šventei.

Šio sausio pradžia galėjo neišsiskirti iš ankstesnių metų, jei aktyvi Vitės bendruomenės narė Rita Kuprelienė nebūtų paraginusi kaimynų surinkti eglutes iš kaimyninių ir atokiau esančių kiemų į vieną krūvą.

Paraginti per socialinius tinklus asociacijos „Vitės bendruomenė“ jau sekmadienį vakare ėmė tempti į Švyturio gatvės 16 namo kiemą medelius iš viso kvartalo. Paaiškėjo, kad žmonės nėra abejingi – į balkoną išėjęs garbaus amžiaus vyras ėmė klausinėti, kokiu tikslu visa tai vyksta, ar kiemas nevirs šiukšlynu.

Nupuoštų žaliaskarių krūva kasdien augo. Tapo akivaizdu, kad jas išgabenti jas reikės nemenkos mašinos. Entuziastingai tempę į krūvą eglutes žmonės susidūrė su problema gauti transportą.

Po ilgokų paieškų, tada, kai daugelis jau buvo besusitaikantys su mintimi, kad teks už eglučių nuvežimą iki zoologijos sodo sumokėti patiems, vienai bendruomenės narei pavyko susitarti su karinių jūrų pajėgų kariškiais.

Ketvirtadienio rytą, sutartu laiku kariškių sunkvežimis buvo vietoje. Paaiškėjo, kad eglutės vos tilpo į priekabą. Į mikroautobusą žmonės sukrovė ir nebereikalingų čiužinių, jie bus panaudoti plėšrūnų gultams.

„Labai geras jausmas, kai sugalvoji padaryti kažką gero, ir sulauki kaimynų palaikymo. Ir kiemai bus švarūs ir zoologijos sodui parama. Be to, turime vilties, kad mūsų rajono vaikai galės už tai nemokamai pamatyti gyvūnus. Tokie dalykai įkvepia, norisi kartu su kaimynais sugalvoti dar kažką panašaus. Žmonės taip susipažįsta, susidraugauja, jaučiame, kad esame jėga“, – kalbėjo R.Kuprelienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

klaipeda

klaipeda portretas
galetum instancijos normaliai patikrinti ta vatnika..

Vatnikas tas Šnaidaratas ir tiek

Vatnikas tas Šnaidaratas ir tiek portretas
Ne ką geresnis už titovą. Duotumėt tokiam valdžią tai greitai jis čia su savo arogancija sužibėtu. Tik keista kaip didysis konservatorius Meškinis nemato nieko blogo šio draugelio pasisakymuose.

gyventojas

gyventojas portretas
molodec sneideratas,i merus vietoje grublios.Gerai virėje tvarkuosi.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių