Gatvėje – trauma dėl paveldinio akmens: valdininkai susirūpino pėsčiųjų saugumu

Grįžti į straipsnį

vladas.

vladas. portretas
Matomai, buvo prilipusi prie telefono.

taigi

taigi portretas
ir medžiai vidurtje šaligatvio auga! :) nieks nesiskundė dar?

Taigi

Taigi portretas
"Susirūpinę" valdininkai akmenimis pristatytais šaligatviais nevaikšto, limuzinais gatvėmis važinėja.

Hhhhh

Hhhhh portretas
Jeigu nematai akinius nesiok, žiūrėk po kojom, o dėl zlibos senes, nieko keist nereikia .

Apie riboženklius

Apie riboženklius portretas
Netoli melnrages-giruliu sankryžos pastatytas naujjai išskabtotas Miesto riboženklis o istorinis už 50metru miške ant šono pavyrtes guli. Čia istorija apie tai kaip mums rupi.

pensininkė

pensininkė portretas
manau tik Klaipėdoje viduryje šaligatvio akmenys , viduryje gatvių griūnantys namai stovi ir tai paveldas, nelieskite gal dar tuos vamzdžius ir dangtį su pavadinimo "Memelio vandentiekis" reikėjo iškelti į viršų, juokas pro ašaras

Praeivis

Praeivis portretas
Nereikia įlindus į telefoną vaikščioti.

Krūmamiestis

Krūmamiestis portretas
Dvylika metų kasdien pro būtent šį akmenį keliaudavau į mokyklą (dabar S. Dacho). Ir tamsiais rudens, žiemos rytais. O ir šiaip dažnokai praeinu pro jį - per maždaug 40 metų nesu užkliuvęs ir nesu matęs nei girdėjęs, kad kas nors kitas užkliūtų. Bet visada atsiras ŽIOPLYS(-LĖ), kuriam kas nors turi užkliūti. Tada prasideda pretenzijos, rašliavos, skundai, verkšlenimai...ŽIŪRĖTI REIKIA KUR EINI - auksinė taisyklė!

Teleu

Teleu portretas
Nu tokio didzio akmens nematyti .....gal tel kalbejo .....

dėja

dėja portretas
Priekulėje kai sovietinį buitinį Turgaus aikštėje į gyvenamą pastatą transformavo taip pat nugvelbė istorinį riboženklį tenai buvusį nuo 1820 metų, paveldui neužkliuvo ir net nepasigedo iki šiandien....

Kiaura boba

Kiaura boba portretas
Nuo durnumo vaistų nėra, super mamytės susireikšminusios piktinasi, kad piktintis.

Pasimetes

Pasimetes portretas
Niekam nekliuna kad beveik visur nevalyti saligatviai!? Ponia uzsiziopsojo uzkliuvo uz akmens truputuka susitrenke, o foto ir realybej visam mieste apledeje saligatviai, cia norma?!

>

> portretas
Klausimelis,kodel,ta-tuos akmenis viduryje saligatvio ibetonavo?Jie nezymi-nerodo-neiformuoja jokio paveldo,manau tik durnuma.Saligatvis,jo danga pigi trinkelizacija,prie ko cia istorija!?Tas "akmuo" nei pastato raudonu liniju,buvusio sklypo ribu nezymi,pasikartosiu zymi veikeju,del pauksciuko durnuma,ne daugiau.

Žanas

Žanas portretas
Nuo mažens sakė,kad kol ženysies sugis,neleisdavo verkti,gėdindavo,bet jeigu kelnės buvo paskutinės,tai reikėjo paimti į burną šūdo ir apspjaudyti akmenį iš visų pusių, labai padeda visam likusiam!

hm

hm portretas
Tai gal ir medžius reik pašalinti nuo šaligatvio,juk tokia žabala madam gali atsitrenkti ir susižaloti,o ant kaktos iššoks gumbas. Manau,jog reik ne tik akmens luitą apšviesti,o aplamai visą šaligatvį,nes pagal nuotrauką,tai nematau nei vieno apšvietimo stulpo.

Nesuprantama

Nesuprantama portretas
Sakytum tiek girtas, kad nematyti toookio akmens, dargi aiskina, kad vairavo, nepatikesim.

Vajetau

Vajetau portretas
kokia didžiulė trauma, tikriausiai net nedarbingumo pažymos negaus.

jo

jo portretas
kas stulpus šaligatvio vidury, kas akmenis sustato, smagu, einame pirmyn, aplenksime ne tik ES, bet ir Zanzibarą. Grubliauską ant to akmens pasodinti ir apsivilkęs liemenę tegul reguliuoja žmones, kad neužsimuštų.

Klasika

Klasika portretas
Tegul pradeda ziuret kur eina, o ne saugumas - akmuo sone kelio. Siais laikais ta vargana zmonu nuo visko reikia jau saugot, nes pats neturi suvokimo ir supratimo matyt
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių