Į Klaipėdą vilios studentus iš Ukrainos

Grįžti į straipsnį

leisgyvis

leisgyvis portretas
Ukrainiečiai pabudins liberalų nukankintą Klaipėdą

Vajeeee..

Vajeeee.. portretas
ir kas tuos du žmones iš nuotraukos tep numūčinooo..Atrodo kaip rūpintojėlei šalia kelio:D)

Jokių kitataučių!

Jokių kitataučių! portretas
Nebent jie už viską susimokėtų iki cento. O Lietuvos piliečiams privaloma lengvinti aukštojo mokslo gavimo sąlygas pagal kitų ES šalių praktiką (Anglija, Vokietija, Skandinavija) bei apmokėti Valstybės sąskaita jų išsilavinimą. Patys puikiai matote kiek kas LR uždirba...Ir jeigu taip trokštate puoselėti verslo gerovę (tuo įsitikinome pagal pirmuosius rinkiminių programų ,,meniu"turinį), tai reikia atsiminti ir kiek tame versle ar valst.darbo vietose gauna užmokesčio dirbantieji, kurių vaikai nori bet dėl skurdo negali, siekti aukštojo mokslo

Ramus

Ramus portretas
Grubliauskai nebedainuok daugiau Ukrainoj, nes tautieciai pasekmiu nenori...Negi negali ramiai pailseti, kiek gi tau liko kankintis.

to Lietuvė

to Lietuvė portretas
Paradoksas: "Jeigu skirtume neišgalintiems susimokėti už mokslą gabiems moksleiviams" - gabiems už mokslą mokėti nereikia, jie įstoja į valstybės finansuojamas vietas.

to J.

to J. portretas
Gal jusu dukrai nereikia i universiteta. Jei mokslai mokykloje nebuvo idomus, tai universitete jai bus kalejimas ir kentes ji nuo 3 iki 4 m.:) Ukrainieciai atvaziuoja su motyvacija, nori diskutuoti, aiskintis. O musiskiai sedi ir ziuri i tave kaip i kalejimo priziuretoja, dar uzduodanti klausimus ir prasanciu pagalvoti apie pasaulio problemas.

lietuvė

lietuvė portretas
Keistas toks noras importuoti studentus iš svetur. Manau, kad ne viską padarėme, kad ugdytume savo tautos dvasios inteligentus, potencialius savo tautos žadintojus ir puoselėtojus. Jeigu skirtume neišgalintiems susimokėti už mokslą gabiems moksleiviams normalaus dydžio stipendijas, nereikėtų jiems vykti į Europą šveisti viešbučių tualetų, kovojant už išgyvenimą. Štai jums ir atsakymas, kaip mažinti jaunų žmonių emigraciją. Išleisdami milijonus bevertėms integravimo studijoms, skirkime normalias lėšas studentų stipendijoms, kad jie galėtų laimingi gyventi savo tėvynėje. Bet ne - geriau parsikvies svetimšalius, kurie čia nė neliks dėl mažų atlyginimų, o išvyks atgal į savas šalis arba turtingesnes ES šalis. Kur universitetus valdančiųjų logika ? Vargas dėl proto. Kur jūsų patriotizmas ? Šitaip siaurai mąstydami, nesitikėkite, kad tauta jus gerbs.

Teisejas

Teisejas portretas
TFU ant mūsų politikų TFU ant tų ministerijų partijų ir t.t jūs darote viską aplamai viską kad Lietuvos Tautą išnyktų kaip nyksta gyvūnai. darote įstatymus kurie maksimaliai riboja jaunimą, keliat PVM keliat kainas. MŪSŲ JAUNUS VAIKUS TREMIAT Į UŽSIENĮ Į UŽSIENIUS VILIOJAT Į LIETUVĄ. LIETUVA TU APGAILĖTINA MAN GĖDA UŽ TAVE.....

rita

rita portretas
Prisikviesti ir dar jų mokymą finansuoti??? Na, tik Grubliauskas gali taip sugalvoti. Įpratusi visa šeima, kai už juos pačius sumokama. Pamenu, kai buvo meras Taraškevičius, tai visada kavinėse, restoranuose mokėdavo už save pats ( ne vienas savininkas gali tai patvirtinti) , neleisdavo jokių nuolaidų... Deja, to nepasakysi apie muzikantą.

as

as portretas
Jau uzveze timus,ko dar laukti.Grublaiuskai jai jie tau taip patinka tai krautykis i ukraina,taves niekas neperrinks su tokiais uzmojais

pasireklamuoti uz kieno saskaita,

pasireklamuoti uz kieno saskaita, portretas
tvirta tauta yra ta kuri pirmiausiai rupinasi savo pilieciais o ne viska isdalina kitai valstybei ,kuri yra turtingesne ir uz mus,valdzia daro tapati kaip ir rusija ,pati ubage bet kitiems padeda ,pasirodyti kokie mes geruciai,,,,patys naikinam savus ,,,

Vyti lauk....

Vyti lauk.... portretas
Dar mažai chocholų Lietuvoje.....reikalingi jie čia....

Kodėl ne

Kodėl ne portretas
Somalio piratus?

Irena

Irena portretas
Dar mažai tuberkulioze sergančių žmonių? Dauguma atvykusių – tai ukrainiečiai. O Ukrainoj ta liga yra labai paplitusi.

:)

:) portretas
Kokie susireikšminę veideliai, tiesiog rūpintojėliai :)

Jonas

Jonas portretas
Atejo laikai,kada reikia vilioti uzsieniecius mokytis ,nes savu nebera...apmaudu.Kazkada nebuvo zmoniu kas po karo atstatynes Klaipedos.:)))

as

as portretas
To reikejo ir tiketis,juk Grubliauskas parsiveze is ukrainos panaudota paklode ,tai dabar hoholams laisvas kelias,o jus lietuvaiciai lauk.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Ir iš Baltarusijos turime kviestis jaunimą studentauti. Lietuvai reikia draugų ne vien Ukrainoje. Draugaukime, bet nesipykime su Baltarusija, neatiduokime jos rusams. Galvoju, kad politika Baltarusijos atžvilgiu pasikeistų, jei šalies Prezidentu išsirinktume Saulių Skvernelį

k

k portretas
Egzistuoja pelningi būdai sumažinti emigraciją iš Lietuvos. "Pabrėždami iš kaimynų rusų pusės tykančius pavojus, skatiname emigraciją iš Lietuvos. Retas žmogus nutars emigruoti vien dėl baimės, kad Rusija destabilizuos Lietuvą, bet šitokie nuogąstavimai gali prisidėti prie tokio sprendimo. Nuolatinis kalbėjimas apie Rusijos grėsmes prisideda prie apgulties mentaliteto įsitvirtinimo, skatina nepasitikėjimą tautinėms mažumoms, net neigiamai paveikia demokratijos kokybę. Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) siūlymas išplėsti draudžiamos informacijos sąvoką ir apimtį buvo taip neatsargiai suredaguotas, kad sukėlė rimtą pavojų, jog būtų galima juo piktnaudžiauti, apribojant žodžio ir spaudos laisvę."

Kęstas

Kęstas portretas
Antra didelė problema yra tai, kad įvesta dėl neapykantos rusams, universali karo prievolė Lietuvos berniukams mažina tų berniukų galimybes gauti geresnes darbo vietas Lietuvoje, konkuruojant su mergaitėmis, kurios yra laisvos nuo tos karo prievolės, ir todėl skatina emigruoti iš Lietuvos šeimas, turinčias sūnų. Ta pati Airija yra neutrali valstybė, neturinti tokių problemų ir karo prievolės, kokias turi Lietuva. Tikrai norite mažesnės emigracijos iš Lietuvos? Atsisakykite karo prievolės. Tada mažiau reikės auksinių šaukštų armijai, gausite pelno iš tokio korupcijos sumažinimo. Dar nustokite baidyti Lietuvos gyventojus ir sumažinkite antirusiškos propagandos kiekį. Kartu sutaupysite pinigų, nes kažkas juk gauna gerus atlyginimu už tuos straipsnius Delfyje ir kitur su karinga antrašte: "Demaskuok". Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Anonimas

Anonimas portretas
Ei. landzberginiai pidera.sai tai kaip ten su slavais? Kaip ten su rusu kalba dabar bus, a, dolbajobai supis.ti? Choholu skaicius Lietuvoje jau 2 kartus virsijo rusu skaiciu. Suprantame. Mes lietuviai turime isvaziuoti i anglijas , o vietoj lietuviu uz kapeikas dirbs choholai. Cha cha cha .....laisvoji rinka, ar ne. VISKAS PAGAL SIONISTU bankininku ir SOROSO liberastiniu globalistu PLANA. Sudiev Lietuva.

uostas

uostas portretas
jus saviskius jaunus vaikus finansuokite kuriu tevai neisgali isleisti i mokslus o ne atvykelius. Pirma savo vaikus islaikykite , kad nepabegtu , o po to svetimus kvieskites ? ar maza dar privaziavusiu ? kodel savo miesto gyventojais nesirupinate ? kiel talentingu vaiku isvaziavo i uzsienius ir Vilniu ar Kauna mokytis ir ten lieka. gal jau baikit naikinti tauta su tais atvaziavusiais. tegul jie moka uz moksla o ne musu vaikai.

hmm

hmm portretas
žiūrėkite pradžiai kaip į KU pritraukti dėstytojus

pritariu

pritariu portretas
Net sovietai nesugebėjo tiek slavų per 50 metų privežti.

Jo

Jo portretas
Valio draugai ! Rusu kalba gryzta I LT ! Slava haholam !

Paprastas

Paprastas portretas
Girteka, Vlantana, Zapadnas, Baltiskas, Gricaius ATI jau tiek priviliojo tu koholu, kad daugiau nebetelpa i musu Tevyne. Uzteks ir tiek.

J.

J. portretas
Sumazinkit studiju kaina,arba istojimo i nemokamas vietas bala!!!!! Savu norinciu studijuoti bus pakankamai!!! Dukra noretu ,bet pritruko balu,finansiskai brangu..Dirba,bet uztenka tik pragyvenimui... O jus ukrainieciams geriau studijas apmokesit??? Absurdas!

sava tauta isvijo duoneliaut po pasauly

sava tauta isvijo duoneliaut po pasauly portretas
dabar ,kad patys ,,propesorai,, is bado nepastiptu , ieskos ir kviesis burliokus is xoxoliandijos ir baltarusijos , jankiu dovanotus ,,,karinius ,,,laivus po Danes upe tasyt pirmyn atgal per NATO ,,,manievrus..,,,..

Rapolas

Rapolas portretas
Gal laikas nustoti su tais ukrainieciais ir arabais... Musu tik 2 milijonai, ju 40.

jo

jo portretas
o uz ukrainieciu moksla mokes lietuviai...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių