Į užtarnautą poilsį išėjusi G. Misevičienė: linkiu to, ko linkėdavau kiekvienai porai

Per savo karjerą tūkstančius klaipėdiečių porų sutuokusi Klaipėdos civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Gražina Misevičienė atsisveikino su kolegomis ir pasitraukė į užtarnautą poilsį. Išeidama ji linkėjo santarvės ir klestėjimo, to, ko linkėdavo kiekvienai porai, išlydėdama iš Santuokų rūmų.

Miesto tarybos posėdyje meras Vytautas Grubliauskas visų miestiečių vardu padėkojo už tarnystę klaipėdiečiams ir atsisveikino su ilgamete Klaipėdos civilinės metrikacijos skyriaus vedėja G. Misevičiene, kuriai vakar buvo paskutinė jos darbo diena.

"Labai noriu jums padėkoti ir asmeniškai, ir visų mūsų čia esančiųjų vardu už ištikimą tarnystę miestui ir miesto žmonėms. Užaugo kartos klaipėdiečių, kurie pažįsta tą įstaigą, joje jautė gerą, šiltą aurą ir jūsų rūpestį, juolab ten jie ateidavo ir pačiomis džiugiausiomis, ir ne pačiomis lengviausiomis gyvenimo akimirkomis, bet visada būdavo sutinkami su dideliu jautrumu, pagarba ir tai daugiausia buvo jūsų asmeninis nuopelnas", – kalbėjo V. Grubliauskas.

G.Misevičienė, išėjusi į posėdžių salės tribūną, padėkojo už jai parodytą dėmesį, šiltus žodžius ir palinkėjimus.

Moteris prisiminė, kad atėjo į šią įstaigą labai jauna, 23-ejų, turėjo daug lūkesčių ir dar didesnių norų panaudoti savo jau turimas žinias ir tas, kurias ilgainiui įgijo kasdien čia dirbdama.

"Linkiu visiems kolegoms santarvės ir klestėjimo, linkiu jums to, ko linkėdavau kiekvienai porai – būkite laimingi. Mano gyvenime atėjo tas laikas, kai aš jau galiu jį skirti sau ir pačiam brangiausiam žmogui šiandieną, kuriam to labai reikia. Atėjau į šitą darbą su šypsena ir išeinu su dar platesne šypsena", – išeidama užtarnauto poilsio kalbėjo ilgametė Civilinės metrikacijos skyriaus vadovė.NAUJAUSI KOMENTARAI

aha

aha portretas
ji pirma pažiūrės ar diploma turi ir tik parodžius paskui malonės pasakyt laba diena :D:D

vitalija

vitalija portretas
Aš ją pažinojau dar tarybiniais laikais.Tai begalo nuostabus žmogus.Nes teko pas Gražina turėti reikalų. Tebunie jei Dievo palaima

Nieko gero

Nieko gero portretas
Ar viena pasipūtusia giminės statytine daugiau ar mažiau niekam nei šilta nei šalta. Darbininkėlė bl
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių