Iki 30 eurų brangsta įvažiavimas į Neringą

Nuo šeštadienio įvažiavimas į Neringą brangsta iki 30 eurų.

Pernai vasaros sezono metu kaina siekė 20 eurų. Savivaldybės atstovai sako, kad kaina išaugo, nes Neringa nebesusitvarko su dideliais atvykstančių automobilių srautais.

Sprendimas dviem mėnesiams – nuo birželio 20 iki rugpjūčio 20 dienos – 10 eurų padidinti įvažiavimo mokestį priimtas dar praėjusių metų pabaigoje.

Tuomet miesto opozicija kritikavo valdžią ir teigė, kad nepaisant augančių pajamų iš įvažiavimo mokesčio, infrastruktūros plėtra ir remontas Neringoje yra nepakankamas.

Tačiau vicemeras Nerūnas Lendraitis aiškina, kad sprendimas vasaros sezonu padidinti įvažiavimo mokestį nėra susijęs su noru į biudžetą surinkti daugiau pinigų.

„Buvo įvertinti 2019 metų rezultatai – buvo neįmanomai dideli automobilių srautai ir taryba, priimdama šį sprendimą didinti mokestį nuo 20 iki 30 eurų, rėmėsi pagrindiniu srautų reguliavimo argumentu“, – BNS sakė N. Lendraitis.

Buvo neįmanomai dideli automobilių srautai ir taryba, priimdama šį sprendimą didinti mokestį nuo 20 iki 30 eurų, rėmėsi pagrindiniu srautų reguliavimo argumentu.

„Mes gyvename UNESCO saugomoje teritorijoje, infrastruktūrą turime tokią, kokią turime, papildomų aikštelių mes nepadarysime, tai vienintelis būdas, kurį turime dispozicijoje – rinkliavos didinimas“, – aiškino vicemeras.

Pasak jo, dėl to buvo konsultuotasi ir su vietos verslu – didžioji dalis verslininkų tokį sprendimą palaikė.

„Turėjome susitikimų ir savivaldybėje, konsultacijas su verslu vykdėme. Negaliu pasakyti, kad visi 100 proc. pritarė, bet sakyčiau, kad vis dėlto didžioji dauguma palaikė“, – sakė N. Lendraitis.

Pasak Neringos savivaldybės, pernai nuo gegužės 1 iki rugpjūčio 31 dienos į Neringą įvažiavo beveik 128,3 tūkst. transporto priemonių, kai 2018-ųjų vasarą – 111,6 tūkst.

Ne vasaros sezonu – tai yra iki birželio 20-osios ir po rugpjūčio 20-osios  – įvažiavimas į Neringą kainuoja 5 eurus.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

nu ka, bratkos,

nu ka, bratkos, portretas
paliksiu as 1,5 k eu braliukams.., jau uzsakiau apartamentus prie juros, LV ... ir nervu jokiu..., nes tas jasaitis- tikras VAGIS ..., sekmes, burokai :)

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
100eur.ten ir atgal 100eur.bus smagu,vistiek važiuos,juk elitas....

Kestas

Kestas portretas
Siulau neringiskiams susimoket 30eu uz ivaziavima i klaipeda ir busim atsiskaite
VISI KOMENTARAI 35
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių